Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerekem apja külföldre...

A gyerekem apja külföldre szökött a gyerektartás elől. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több százezer gyerektartással tartozik a gyerekem apja. Nem fizetett eddig. Július 24-én jelentettem fel a rendőrségen, de ma megtudtam, hogy 27-én Németországba szökött. Se bejelentett lakcím, se munka. Most mit csináljak?

2015. aug. 3. 21:49
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
94%
Egynémelyikötök ne legyen már ilyen rohattgetzi. Gondolom a pasi nem mondta az elején, hogy nem akar dolgozni. Ez az árulásnak a legmocskosabb fajtája. Remélem találsz valakit magad mellé, aki megérdemel és szeret. Ölellek.
2015. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Karlowy! Ez pontosan így volt. Köszönöm, végre egy normális hozzászolas. Köszönöm a jókívánságokat.
2015. aug. 9. 21:10
 33/41 A kérdező kommentje:
Elmentem ma a családsegítőbe. De minek? Széttárta a csaj a kezét hogy ő most miben segíthet ugyan? Jelentsem fel és kész. El is küldlött
2015. aug. 13. 19:04
 34/41 anonim ***** válasza:
Sokszor azok nem tudnak segíteni, akiknek kellene. Feljelentetted?
2015. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Fel. Azt mondták ez hosszú lesz.
2015. aug. 13. 20:00
 36/41 omba ***** válasza:
Hát hosszú lesz az valószínű, de legalább túl vagy az első lépésen, - az a legfontosabb.
2015. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Remélem jól megbaccák. Őlellek.
2015. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Köszi Karlowy. Én is remélem. Borzasztó úgy élni, hogy az ember akit mindennél jobban szerettem és az életemet vele akartam leélni ezt tette velünk.
2015. aug. 14. 10:56
 39/41 anonim ***** válasza:
Valami hasonlón én is átmentem.
2015. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Mint anya mint no nagyon meg kell valogatni kivel valal az ember lanya gyereket

Sajnos a mai vilagban csak sajat magadra szamithatsz

igy kell belevagni a geyrekszulesbe az onnalosagodat es a munkadat nem szabad feladni

es nem szabad hinni egy pasinak sem

Most pedig hozzd az eletbo la legjobbat felaalsz es ujrakezdesztanulsz belole

2015. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!