Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valóban gáz vagy csak én...

Ez valóban gáz vagy csak én tartom annak?

Figyelt kérdés
Ha egy 40 éves nő a férjével illetve két gyerekével az apjánál lakik (mármint a nő apjánál) és lusták dolgozni, így nem is adnak haza egy forintot sem, tehát el vannak tartva, de ezt az apuka néha megjegyzi nekik hogy azért ideje lenne munkát keresni, de ezen ők meg felháborodnak és elhordják az apukát minden féle szemét embernek, akkor ez valóban gáz helyzet vagy csak én fújom fel??? Ti mit tennétek?

2015. aug. 4. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
B*sznam ki mint macskát szarni.
2015. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy nagyon sajnálom a kedves papát.

Szégyellhetik magukat mindannyian. Valószínűnek tartom, hogy a papát megfélemlítik, különben nem tűrné ezt az állapotot.

2015. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első : Mit gondolsz erről a válaszról hogy : " de nem tehetem ki mert a gyerekem!"
2015. aug. 4. 15:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék semmit, semmi közöm hozzá. A szülők dolga. Véleményem lehet, de azt megtartom magamnak.
2015. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most akkor ők kik! Rokonaid?
2015. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A bátyám!
2015. aug. 4. 15:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát az
2015. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló!

Nem úgy értettem hogy mint kívülálló mit tennél, mert nyilván nem szólhatsz bele, hanem az apuka helyében mit tennél?

Ne haragudj ha félreérthető volt!

2015. aug. 4. 15:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy apuka helyében! Hát én bevezetnék szankciókat. Nincs kaja,,vegyenek maguknak. Nincs fürdés, csak ha fizetik egy részét! Lehetnek ötletek, amitől ok hogy ott laknak, de keserves lesz. Szerintem gyorsan megjönne az eszük.
2015. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hat igen, ez a nehezebb resze de be kell keményíteni mert az eloskodok ra nonek a fejere. "Vagy elmentek dolgozni vagy a hazbol mentek el" gyerekek ha meg kicsik 20 alatt természetesen maradhatnak de a szulok szedjek mar ossze magukat.
2015. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!