Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet vicces, nekem nem az....

Lehet vicces, nekem nem az. Csak nekem van ilyen abnormális családom?

Figyelt kérdés

Jó, szeretem valamennyiőjüket, de akkor is.

Anyám: Mindenbe beleköt. Ha levegőt veszek az is baj. Ha otthon vagyok baj, ha nem vagyok otthon baj. Ha bulizni megyek baj, ha nem megyek és otthon rohadok baj, ha koncertre megyek baj, ha helyben vagyok az is baj.

Ha gepezek lusta dög vagyok, de ha tv-zek is.

Ha megcsinálom amit kér akkor már azt kérdezi, hogy "Mit akarsz már megint?"

Ha évente haza megyek ittasan(Nem tök részegen, csak érezni rajtam mit ittam) már alkoholista vagyok.

Ha ki akarok menni a városból akkor az is baj "Nem mehetsz ki a városból, túl kicsi vagy mit akarnál b+?"

Van, hogy kijön a szobából reggel annyit se mond, hogy jó reggelt vagy szia. Múltkor is "Jó lesz ha öltözöl b+"

Ez volt a köszönés.

Nevelőfaterom: Közveszélyes ha mérges, fegyvermániás mindenhol kést meg ilyeneket tart. (Nem, nem gyilkos)

De jószívű

Az anyja: Az nagyképű nő akik a gazdag negyedben élnek, mindenből csak a legdrágábbat. Jehova egyébként, szóval extrémen vallásos mindenkire tukmál mindent pl faterom occsere rányomta, hogy az első csajára eljegyzési gyűrűt kell venni.

Faterom öccse: Katasztrófa az a srác, úgy lehet manipulálni, hogy eszméletlen és 22 éves.

Faterom apja: Na, ő egy aránylag normális ember.

Valódi apám: Egy köcsög drogos aki eldobott engem már amikor megszülettem.

Nagybátyám: Alkoholista

Nagynéném: Nagyképű dagadt dög, aki megfojtaná a tesóit egy kanál vízben, rossz indulatú senkiházi.


A többi rokonom nem ismerem, mindenkivel összeveszett anyám kb 20 éve, azóta mindenki fúj mindenkire.


Kérdés: Csak nekem van ilyen családom?

Nem, nem kitalálom. Ilyennel soha nem viccelnék.

16/L



2015. aug. 4. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Egyet mondok:

Belga - Az a baj

2015. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ismerem, egyik kedvenc számom..
2015. aug. 4. 21:27
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Azon túl, hogy vannak valós problémák, mint minden családban, alapvetően szerintem kamasz vagy. Amúgy mi az, hogy évente hazamész részegen? Ez mióta történik? Csak mert 16 vagy, egy 16 évesnek se kéne részegen hazamenni, nemhogy 14-15 évesen...
2015. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem évente, képletesen írtam.

Eddig volt ilyen 2-szer. 14 évesen már mindenki a környezetemben szétitta az agyát, én meg óckodtam ettől a részétől. 15 múltam amikor először ittam egy sört. Szóval ahhoz képest nem vagyok olyan akit szidni lehet egésznap.

Nem dohányzom, ismereko olyat aki9 éves korától cigizik, 10 éves korában a játszótéren ivott, 17 évesen drogozott stb.

Kamasz vagyok? Igen? Születésem óta ilyen minden, nem változott semmi és akkor is így láttam ezt a részét a dolgoknak.

Szerintem ez nem normális...

2015. aug. 4. 23:28
 5/12 kovpet ***** válasza:
68%
Kérdésedre a válasz: igen, a legtöbb ember defektes így vagy úgy. Ez általában nem látszik kívülről, így hajlamos mindenki azt hinni, hogy csak ő a defektes és mindenki más normális. De ez sajnos nincs így :)
2015. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jelentkezem, ez az én élettörténetem is, csak időben kicsit korábban :)
2015. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

alkoholt 18 ev alatt tilos fogyasztani en kivernem a segged erte

16 evssen tanulni kell nem csvarogni sportolni es ejjel aludni naopi szinten reszt venni a csaldi munkakbol mosogats porszivo mosas stb

2015. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kovpet ***** válasza:

"alkoholt 18 ev alatt tilos fogyasztani"


Ez így nem igaz, de tény, hogy nem nagyon kellene inni fiatalon. De jogszabály nem tiltja az alkohol fogyasztását, csak az értékesítést 18 év alattinak.

2015. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, akkor neked nem gyerek kell hanem csicskás.

Ha suli van reggeltől estig ott vagyok, szószerint reggel 7-től kb 8-ra érek haza este. Utána kur va sokat tanulok, 4,3 az átlagom.

Nem kertem elemzést meg egészség tanácsokat, ha most vki nekem tart beszámolót a káros hatásokról az sem fog érdekelni, önfejű vagyok. Le lehet hordani Mindennek, ez van.

Aki nem érti meg, hogy szünetben ki kell pihennem a fáradalmaimat az nem volt soha fiatal.

2015. aug. 5. 16:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Na latod itt a baj forrasa tul sokat kepzelsz magadrol

Anyad apad mikor piheni a munka faradalmait ? melyik szuneytben nem fizetik a rezsit vagy adnak neked enni??

2015. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!