Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halotti tor rendezvényszervező...

Halotti tor rendezvényszervező céggel? Normális, vagy abnormális?

Figyelt kérdés

A családunkban hatalmas veszekedés van jelenleg abból, hogy a nagynéném halotti torára a lányai rendezvényszervezőt vettek fel.

Őszintén én valahol megértem őket. A nagynéném háziorvos volt a városunkban.Rengeteg barát, ismerős, pánciens, családtag lesz jelen. Nekik pedig most nagyon nehéz, sok mindent kell rövid idő alatt elintézniük. Egy ilyen halotti tort pedig nem lehet egy délután alatt megszervezni.


2014. szept. 19. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
őszintén nem értem miért lenne ez probléma, főleg ha sokan lesznek a halotti toron nem kis munka megszervezni
2014. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ők nyújtanak egy szolgáltatást, amivel a lányok élnek. Elhiszem, hogy a gyász közepén nem az a legnagyobb gondjuk, hogy milyen színű legyen az abrosz, vagy hogy süssék ki a húsokat a hidegtálhoz.

Halál esetén különösen empatikusnak kellene lenni, pláne a rokonoknak.

2014. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Hat ehhez a lányain kívül senkinek semmi koze.
2014. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jo otlet,igy a gyasszal tudnak foglalkozni, nem pedig a sutemenyekkel.
2014. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Aki gyászol az nem éhes.

Ingyenélők odamennek majd kajálni azért felesleges a tor.

2014. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"családunkban hatalmas veszekedés van jelenleg abból...."

Ki veszekszik velük? És mi a problémájuk pontosan?


Egyébként teljesen reális gondolat. Szerintem nekik most az az utolsó gondolatuk, hogy honnan, hány főre, milyen ételt rendeljenek, hol foglaljanak termet...stb.

A családnak ilyen helyzetben inkább támogatnia kellene őket, mintsem ilyenen veszekedni.

2014. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a lányai így nyugodnak meg, ez csökkenti a fájdalmukat miért ne?
2014. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!