Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyomnak mostanában...

Menyasszonyomnak mostanában minden bajára van? Az életünk rendezett, nincs különösebb problémánk. Még is mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Rendezett életünk van,ami nem unalmas,nincsenek anyagi gondjaink,2 éve együtt élünk,nincs gond az együttéléssel,mozgalmas életet élünk,nem csak a szürke hétköznapokról szól.Törődöm,foglalkozom vele,de mostanában minden baj neki.Olyan mintha unna vagy nem is tudom.Ha kérdezem,hogy van e valami baja velem,akkor csak annyi a válasz,hogy nincs,és hogy van amikor nem tudja mwgfogalmazni,hogy mi az.Furcsa mert nekem ha bajom van,akkor tudom,hogy miért és mi a bajom ha rossz kedvem van.
2015. jún. 9. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Jó dolgában nem tudja, hogy mit csináljon. Ez csak egyre rosszabb lesz. Jól gondold meg az esetleges házasságot. Képzeld mire számíthatsz.
2015. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit legyél erélyesebb, üljél le vele, beszéljétek meg, mond el neki, hogy mit érzel, mért zavar stb.
2015. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
A kérdésedben benne van maga a válasz is. Két éve csak a menyasszonyod. Az a baja, hogy még mindig nem vetted feleségül.
2015. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem benne van a pakliban, hogy tényleg rád unt. Előfordul az ilyen, főleg ha esetleg nem élte ki magát előtted vagy éppen alapból kalandosabb élete volt... és most lapos és unalmas és mindig ugyanaz. Főleg, ha sokat vagytok együtt. Próbáljatok egy ideig külön programokat (is) szervezni, hátha újraéled a varázs. De remélem nincs igazam, mert ha igen, az eléggé a kapcsolat végét jelenti sajnos.
2015. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Lehet hogy megunt, vagy nem olyan tiszták már az érzései..Figyelj előfordul, ha akar változtat ezen,de inkább most derüljön ki, mint amikor már házasok vagytok.



Nekem is volt ilyen időszakom, amikor sok volt a stessz a magánéletemben, úgy éreztem néha, hogy nem szeretem annyira a párom mint anno. Aztán jobban átgondoltam a helyzetet és próbáltam változtatni, elmondtam neki, hogy mik zavarnak, pl ne fingorásszon előttem és társai.De ez csak egy példa volt, biztos valami zavarja, csak nem akarja elmondani.

Hagyd, ne zaklasd a témával, majd elmondja ha akarja

2015. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

5. vagyok

nekem megoldódott a problémám, 1-2 hónap volt ilyen átmeneti időszak . de ez tényleg nem segít, hogyha percenként nyaggatod h mi a baja. majd elmondja, hogyha akarja

2015. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Félrekúr, vagy csak szeretne és irritálod, mert másra vágyik.
2015. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem 2 éve a menyasszonyom,hanem 2 hónapja,3 éve vagyunk együtt és 2 éve élünk együtt.Egyébként nem nyaggatom ezzel a dologgal,csak néha megkérdezem,mert mostanában elég sokszor rosszkedvü.Ilyenkor egyből magamat hibáztatom,hogy biztos valamit rosszul csinálok.
2015. jún. 9. 10:20
 9/17 A kérdező kommentje:
Már nem egyszer megkérdeztem tőle,hogy esetleg másra vágyik,vagy un engem,vagy ilyesmi?A válasz mindig az,hogy ne lássak bele hülyeséget,ő velem akar lenni és kész,de néha a tettei nem ezt mutatják.Egyébként pedig nem zaklatom ezzel naponta,de ha baja van és látom rajta,akkor hagyjam,hogy szenvedjen?Szerintem teljesen normális ha valakit szeretünk,akkor megkérdezzük,hogy mi a baja.Maga miatt is,és sajár magunk miatt is.Vagy ti elmentek szónélkük ez mellett ha valakit szerettek?
2015. jún. 9. 10:33
 10/17 anonim ***** válasza:
10%
Ha ketnaponta kiirod a kerdest akkor majd megoldodnak a problemaid?
2015. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!