Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyomnak mostanában...

Menyasszonyomnak mostanában semmi nem jó, szomorú és rossz kevű sokszor. Ha nem foglalkozom vele az a baj, ha odabújok, simogatom az a baj? Mi lehet a baj? Hogyan segítsek rajta?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a baj,az életünk rendben van,mint kettőnk dolgozik,saját,autónk lakásunk van.Nem élünk nagylábon,de hiányba sem szenvedünk,vannak barátaink stb.Nem tudom mi lehet a bah,de kicsit aggaszt a dolog.Kérdeztem mi baj van?Velem van e baja,vagy valamit rosszul csinálok e esetleg?Azt mondja nem tudja mi baja van.Én azon vagyok,hogy a kedvébe járjak,eljárunk ide,oda,mozgalmas életünk van,és kellő időt szentelek rá,nem járok haverozni,nincs káros szenvedélyem.Szexuális életünk rendben van.Már nem tudom mi lehet.Így sokszor én szomorú,rossz kedvű leszek,mert nem tudom mi okozza ezt nála.Ilyenkor rendszerint magamba keresem a hibát.Sokszor már nem tudom,mivel teszek jót és mivel nem.
2015. jún. 7. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Az a baj, hogy a menyasszonyod. Én a helyedben azonnal megszüntetném ezt az áldatlan állapotot. Nem mondod, hogy ekkora kínálat mellett, rá vagy szorulva erre a nőre.
2015. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Hiszti, nyűg.. meleg van! Majd elmúlik
2015. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is a melegre gondoltam,mert azóta ilyen,amióta meleg vanlehet közre játszik.
2015. jún. 7. 18:27
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Nőként mondom van ilyen... egyszerűen kedvetlen, lehet bármi az oka, pl. a nagy meleg, szar munkakörnyezet, konfliktus a barátaival, akármi.


Rajtam ilyenkor sokat szokott segíteni, ha a férjem meglep valamivel, pl. elmegyünk valahova kirándulni (bár ilyen melegben inkább estefele, vagy borozni valahova egy séta után), étterembe vagy épp moziba... egy kis változatosság, hogy kizökkentsen a hülye hangulatomból.

2015. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Ez qrva jó. 4-ből 3-an a melegre tippelünk, de 29%-ban hasznos a válaszom... Menjetek a jóbüdösp-ba. (Tisztelet a kivételnek)
2015. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen nekem a fogamzásgátló szedése óta van, kb. 1 hétig rossz kedvem van és fogalmam sincs, hogy miért
2015. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Most komolyan, milyen beteg emberek vannak, akik pár nap rossz kedv miatt felbontanák az eljegyzést????
2015. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Én a terhességem első pár hetében voltam ugyanígy. Bár akkor még nem tudtuk,hogy terhes vagyok kb rá 2 hétre derült ki,mert minden teszt negatív lett és csak vérből látszódott. De a férjem(akkor még vőlegényem) fejében,hogy emiatt lefújja az esküvőt. Szép is lett volna xd

Kedves Kérdező!

Vannak ilyen hisztis napok, próbáld meg meglepni valamivel hátha :) remélem megoldódik :)

2015. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hanyadik ilyen kerdesed ez mar?


A csajod boldogtalan. Ez van.

2015. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is szoktak lenni olyan időszakaim, mikor magam sem tudom, mi bajom, de legszívesebben bőgnék egész nap. Hiába gondolom végig, hogy milyen szép életem van, nem használ.

Az egyetlen, ami használ, az, ha kizökkentem magam. Nálam a kutyasétáltatás az agymosások netovábbja. Mindent félreteszek és elmegyek egyet kirándulni a kutyáimmal. Leülök egy csendes helyen a természetben és nézelődöm. Pár perc alatt elszáll a feszültség.

Ha a menyasszonyodnak ezt az élményt a vásárlás, vagy a kozmetikus, a sport vagy akármi más jelenti, bátorítsd, hogy menjen el és próbáljon kikapcsolni.

2015. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!