Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbálja anyósod...

Hogyan próbálja anyósod befolyásolni, irányítani a pici fiát, akinek már családja van? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 09:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
amíg nem éltünk együtt szart rá, utána:.....eteti, pedig tudja, h én is főzök, nyomul mosni akar, meg mindenre hírtelen olyan "segítőkész" ......nyomatja a dumát, h mit kéne egy "jó" asszonynak csinálnia...mert anno ő ezt mind megcsinálta.....bíztatja a fiát, h a válás nem is olyan rossz dolog....apósom, aki mellesleg egy papucs, elmondja mindig, h ő ezt nem hagyta volna az asszonynak....szánalmas
2010. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Sehogy, szerencsére nagyon jó anyósom van :)

Nagyon nyílt ember, ami a szívén az a száján, így nem indít hátulról támadásokat. Csak ha kérem, akkor "segít" szükség esetén a kisfia meggyőzésében :)

Amúgy párom legkisebb és egyetlen fiú a három gyerekből, tehát anyóson még én is meglepődtem az elején, h ennyire normális.

2010. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
1. persze ez egyátalán nem normális, és nem kéne így lennie, örülök h van akinek van normális anyósa, mert attól h valakinek van egy fia, aki megházasodik, nem lesz se rosszabb, se jobb......az ember adott
2010. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem minden fiús anya önző fiát irányító sárkány. Anyu is csak annyit vár (egyelőre itthon élő egyetemista és nem dolgozó) öcsémtől, hogy néha segítsen be, és ne legyen pofátlan (néha öcsémnek ez is nehezére esik). Volt már olyan barátnője öcsémnek, aki ezért anyut kezdte sértegetni. Elnézést, ha utána nem néztünk rá jó szemmel.
2010. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%

Igen, folyton kaját akar adni, főttet is, meg felhiv a boltbol, hogy ott bevásároljon.

Meg a menyének is ajándékot vesz, de közben a nyelvével meg rombolja a kapcsolatunkat. Az ajándékkal akarja a lelkünket megvásárolni, mindig azt akarja, hogy csak gondol egyet és mi pattanjunk, menjünk hozzá át.

A fia előtt olyanokat mond, nekem, hogy:"bocsássál már meg nekem, ne haragudjál rám" pedig nem is haragudtam, meg azt sem tudtam mi baja. De ezzel a fia előtt tüntetett fel rossz színben. Meg a fia előtt megszólal nekem: hogy te szoktál veszekedni a fiammal, hogy ne hozzon tőlem kaját, kiabálni szoktál vele ezért? Pedig amúgy nem szoktam kiabálni, de tök gáz, hogy ezt csinálja. Még nekem kell kellemetlenül éreznem magam, mert el akarom dönteni, hogy a saját konyhámban milyen forrásból akarom az ételt enni? HOgy nem az ő kajáját, hanem a sajátomat. Kész....

Bejelentkezik olyan családi programokra, ahová meg se hívták és eljön..


Hála Istennek legalább a férjem látja, hogy milyen gáz ez, és nem hagyja, hogy ezt csinálja...


Az első válaszolónak nem lehet könnyű élete, én kb. külföldre költöznék az ilyen anyós após elöl.

2010. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%
25 éve házasodtunk. Anyósom tönkre tette férjem két testvérének házasságát.Mi jó messze lakunk tőle szerencsére-és szándékosan döntöttünk így- Rossz anya volt és még rosszabb nagymama-önző,hazudozik és folyamatosan kihasználja anyagilag gyerekeit ha teheti.Én normális vagyok vele,mert ő szülte a férjemet.Nehéz,mert az élő fába is beleköt.Gyerekeim nem szeretik,mert többször elküldtem őket nyaralni hozzájuk,és mindig bántotta őket. Sosem mondtunk rá rosszat gyerekeink előtt. 68 éves,nem valószínű,hogy sokáig fog élni,mert anyja is fiatalon halt meg. Sajnálom,mert nem fog már jó irányba változni.A kérdésre, folyamatosan uszítja ellenem férjemet telefonon. Irigyli szüleimet is akik diplomások,ő meg postás volt,és úgy érzi ez ciki...Pedig az irigykedés és ármánykodás a ciki. Apósom jó ember,csoda ,hogy él még mellette. Ő csak titokban mer velünk beszélni telefonon.Nyugdíj mellett dolgozik.
2010. márc. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Azon mesterkedik folyton, hogy fenntartsa a korábbi napi kapcsolatot a fiával, hogy minden lépéséről tudjon, szinte részt akar venni az életünkben. Követeli a heti min. 3 személyes találkozást és a mindennapos beszélgetést. Ha nem tesszük meg, akkor jön a sértődés, hogy mi utáljuk őt és biztos azt akarjuk, hogy dögöljön meg, stb. szövegek. Szörnyű.
2010. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Sehogy,sőt ellenkezőleg

Amig nem voltam én,párom anyuci pici fia volt,hiába voltak barátnői...

Amióta én vagyok,azota nem lógnak egymáson,sőt az anyja pedzegeti,hogy költözzünk össze,meg legyen csak velem,elég "nagyfiú" már (25éves).

Szerintem rájött,hogy ha nincs otthon a kisfia,akkor kötetlenebb az ideje,a férjével utazgatnak,elvannak,élik világukat

Tudja jol,hogy bármi van,ugyis szolok neki..."rám merte bizni a kisfiát":D

remélem igy marad

22/L

2010. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
Az elsővel teljesen együttérzek, nálunk is ez van + érzelmileg-anyagilag kihasználja a fiát. Most várjuk első babánkat és már most meg akarja mondani, hogy mit csináljak-csinálhatok, mit nem. Szerintem, ha megszületik a gyerek és nem változik óriási botrány lesz.
2010. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
10:04 Sárgulok az irigységtől.. 10:02 voltam.
2010. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!