Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg anyát, hogy...

Dóra :* kérdése:

Hogy győzzem meg anyát, hogy az én és a tesóm szobájából 2t csináljunk? (lent)

Figyelt kérdés
Nemsokára veszünk 2egy személyes ágyat a mostani helyett, és így ketté lehetne osztani a szobát, mert mostmár kezd idegesíteni, hogy a tesómmal kell osztozkodni a szobán... Mondtam azt anyának, hogy osszuk ketté, de ő azt mondta, hogy mért kéne elzárkózni egymástól(én és a tesóm) HOGY GYŐZZEM MEG? előre is köszi 😉 14/L

#Szobakettéosztás
2015. aug. 8. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
A tesódnak is győzködnie kellene anyukádat, nem csak neked. Egy gipsz karton fallal egyszerűen el lehet választani a szobát. Idősebb gyerekeknél már kell, hogy legyen önálló magánszféra, ahova el tudnak húzódni.
2015. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen, egy gipszkartonfal megoldhatná a problémád. Mekkora a szoba?
2015. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Gipszkartonfal, vagy vannak ezek a térelválasztók, amik az egész teret lefedik. :) Hajrá hajrá! :)

És ne csak te, a tesód is mondja! Valamint anyuddal ülj le, és mondd el neki, hogy hamarosan barátotok lesz, és lehet, hogy nem egy légtérben kellene lenni mindenkinek, amikor átjön... valami jelképes elválasztást így is csinálhattok a szüleitek nélkül. Nyilván nem lesz olyan szép, de érzékelteti velük, hogy komolyan gondoljátok.

2015. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szoba 3.5mX3.3m... amúgy a tesóm még csak 7éves, és ő nem is szeretné annyira kettéválasztani a szobát... :(
2015. aug. 10. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyat is láttam már, hogy a szekrénysort középre teszik térelválasztónak.
2015. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!