Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány kiment Olaszországba,...

A lány kiment Olaszországba, itthon hagyta a kapcsolatát. Megismerkedtünk idekinn. Mit akar a lány? Komolyan kell venni?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Van egy lány aki otthon hagyta a barátját, elvileg "kapcsolatban" vannak még, de akkor is csak otthon hagyta...Szerintetek? Olaszországba ment dolgozni, felszolgálónak egy étterembe. A lány kalandokat akar? , szakitani a barátjával vagy egy kis szünetet tart???
2010. márc. 8. 15:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Szoval hogy jobban érthető legyen a kérdésem! Lehet ebből komoly kapcsolat? Vagy ha megjelenik a barát akkor én leszek dobva?? Volt valakinek hasonlo szituja?
2010. márc. 8. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:
természetesen lehet komoly kapcsolat belőle, de azért legyen meg benned az 20% kétely , és ha már régóta együtt vagytok akkor már 100% osan bízhatsz benne!!! :D
2010. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan rákérdezhetsz a lányra, hogy is van az otthon maradt kapcsolatával.. volt szakítás vagy nem. Ezek természetes kérdések, amit jogod van feltenni, ha összejöttetek.
2010. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát erről a lányt kellene megkérdezni ugye.

Nálunk a barátom ment ki Németországba tanulni, akkor voltunk másfél éve együtt. 2 évig tartott a távkapcsolat kb, sulim után kiköltöztem hozzá. Tehát számunkra egyértelmű volt, hogy mindenképp együtt maradunk (mondjuk rá egy évre szétmentünk, de mind1 :D). Csak azért írom ezt le, mert engem nagyon kevés dolog tudott volna eltántorítani ettől a kapcsolattól. Persze másoknál bőven alakulhat másképp.

Vagyis dióhéjban: kombinálás helyett egyszerűen kérdezd meg, vagy kérdezgesd a kapcsolatáról. (pl ilyenek adhatnak támpontot, hogy milyen gyakran és mennyi ideig beszélnek; mikor, milyen időközönként tervezik a látogatásokat...ezek sok mindent elárulnak. Ha az az első dolga, hogy munka után bejelentkezik skypeon hogy beszéljenek, akkor tudod a választ...)

Sok sikert!

2010. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
15.26-os vagyok...és jaj de naiv :D Szóval ti már össze is jöttetek valamennyire? Akkor aztán tényleg bátran kérdezz rá, hogy most a magányát enyhíti veled, vagy tényleg komolyabban szeretne valamit. Továbbra is sok sikert :)
2010. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!