Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a teendő ilyenkor?

Szerintetek mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Elegem van belőle, ha szólok apámnak, hogy menjen fürdeni,mert büdi,mert egész nap dolgozott-órákig totyorog még,akkor lecsesz,hogy beszólogatok neki.Pedig én nem megbántani akarom, azzal hogy szagos, csak szólok,hogy elindulhatna már fürdeni,mert beveszi a lakás a szagot. Megértem őt meg minden, de nekem is rosszul esik,hogy, neki rosszul esik,pedig ezzel nem bántani akarom. A barátommal is ugyanígy vagyok, tökre kedvesen mondom, figyelmeztetem,hogy iszonyú lábszag van (mert cipőbe befülled neki), persze tudom ,nem tehet róla, ő is lebasz,hogy én mindig ezzel szekálom..stb. aztán akkor mondja,hogy fújjam be a lábát lábsprével, mert este még messze van,addig úgyis büdi lesz a lába. Ennyire szekáló lennék? 19/L
2015. aug. 11. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért az apádat ezzel piszkálni a SAJÁT lakásában, hogy beveszi a lakás a szagot, az elég érdekes.


Azért ha többek is szekálásnak érzik, amit művelsz, akkor nem árt elgondolkodni, vajon tényleg olyan kedves és finom vagy-e, mint állítod.

2015. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem szereti ha büdösnek titulálják még akkor sem ha valóban büdös.
2015. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan, alap. Én is mindig azonnal elzavarok fürdeni mindenkit, ha azt érzem, hogy büdös. Nem sok barátom van, de nem zavar. Aki büdös, az fürödjön meg és kész!!
2015. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Suttyó vagy, az a szomorú igazság. Feltűnt, hogy kánikula van? Ilyenkor minden egészséges ember rettenetesen izzad, te meg még cseszteted is őket? Te is eridj, mosakodj le, mert bűzlik a p...-d!
2015. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
En munka utan egybol megyek is zuhanyozni. Pedig no vagyok, nem olyan nehez a munkam, es itt nincs is olyan meleg (kulfold) de megsem tudom elviselni, hogy az egesz napos izadas utan az otthoni ruhamba is ugy oltozzek at....Szerintem a ferfiak amugy is igenytelenek, nekik tokmindegy mennyire buzlenek, szal nem csoda ha azt hiszik szekalod oket.
2015. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon nem mindegy, hogy hogyan adjuk a másik tudtára, hogy szagos.

Mert ha pl így, hogy

-Apa, fürödj meg, mert rohadt büdös vagy! Az egész ház miattad bűzlik, mindjárt elhányom magam!


AKkor persze, hogy sértődés van, és te vagy a szekáló kispa...t.

De ha így mondod, hogy

- Apa! Megkérhetlek arra, hogy zuhanyozz le? Kicsit kellemetlen a testszagod. Gondolom rengeteget dolgoztál.

Ilyen esetben nincs sértődés, sőt 20 emberből 18 feláll és elmegy zuhanyozni.

Ugyanez a helyzet a barátoddal.

- B+ mosd már meg a lábad mert olyan büdös mint egy 3 napos vízi hulla. Akkor persze, hogy sértődés van-

de ha

- drágám, kérlek mosd meg a lábad, mert kellemetlen szaga van.. Utána bekenem ápolókrémmel. rendben??


Szóval nem mindegy hogyan tálaljuk a kérésünket.


Egyébként arra gondoltál már, hogy esetleg te is szagos vagy időnként csak a többiek nem szólnak? mert nem akarnak kínos helyzetbe hozni?

Csak azért kérdezem mert van egy kolléganőm aki hasonlóképpen mint te, minden kedvesség nélkül simán megmondja mindenkinek, hogy büdös. Végül az egyik férfi kolléga megunta, és adott neki egy fogkefét, hogy ő meg legyen olyan kedves mosson fogat, mert nagyon büdös a szája. Totál ledöbbent, és olyan hisztit levágott..

2015. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a barátod mosson szódabikarbónás vízben lábat, ha nem válik be akkor ecetesben...


apád meg a maga ura akkor fürdik amikor akar...


22F

2015. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!