Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mit kaptatok nőnapra?

Hölgyek! Mit kaptatok nőnapra?

Figyelt kérdés
Kitől mit?
2010. márc. 8. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
86%
Hát én semmit:( Még a múlt héten vettem magamnak nőnapra egy pólót az vigasztal. Párom holnap vesz valamit, apósom, aki mellettünk lakik azt se mondta, bá, ahogy a saját apám se.
2010. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
85%
apumtól nagyon szép rózsát, fiú osztálytársaimtól meg egy kiscsokit és egy bogaras nyakláncot xP
2010. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
84%
Én csak apumtól kaptam egy nagyon szép fából készült cica szobrot:) nagyon aranyos:) Tesóm sajna nem köszöntött fel (bár mondjuk messze van tőlem, de azért msn-n írhatott volna:S) mindegy, én beérem ennyivel is:) 17/L
2010. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
85%

aputól tulipánt még tegnap előtt(mert csak hétvégente találkozunk) a szerelmemtől egy szál vörös rózsát. (anyának is hozott egy fehéret meg egy boci csokit is - én fogyózok, így én nem kaptam :D) ja és unokatesómtól egy virtuális virágos képeslapot :)

22L

2010. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
85%
Apumtól és bátyámtól egy-egy doboz bonbont, páromtól egy tábla milka csokit, holnap még kapok virágot, sajnos ma nem tudta elhozni, a főnököm férjétől egy szál szegfűt, kollégámtól pedig egy szál liliomot. Külföldön tartózkodó exemtől egy köszöntő üzenetet (ha hazaér kapok tőle gumicukrot)egy kedves ismerőstől két puszit és egy közsöntést, meg elvétve néhány embertől egy egy szóbeli köszöntést.
2010. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
85%

Párom felhívott du., és felköszöntött, meg ígért vmit hétvégére. :D

Édesapámtól pedig egy szál virágot.

De annyira jó, mert nem is foglalkoztam vele, azt se tudtam, h nőnap van. :D

23L

2010. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
92%

Aputól mozijegyet az Alice Csodaországban-ra Imax 3D-ben. :)

Mástól semmit.

15/l

2010. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
88%
Én csokit kaptam a férjemtől (helyesebben szólva bonbont), mert a virágokért nem nagyon vagyok oda. :-)
2010. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
76%
Ja még azért is lepontoztak mert szóvá mertem tenni. Hát kedves moderátorok boldog nőnapot kívánok!!!!!!!!
2010. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
77%
Mit kaptam nőnapra! Lepontozást!Nagyon szépen köszönöm!!!
2010. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!