Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mit kaptatok nőnapra?

Hölgyek! Mit kaptatok nőnapra?

Figyelt kérdés
Kitől mit?
2010. márc. 8. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
93%

Egy szál virág a kollégáktól, itthon semmi!

Nem olyan nap ez előtem szólónak: de jólesik, csak egy szem cukor, ha másra nem futja!

Mindegy!

2010. márc. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
86%

Tegnap, nőnapon, nem tudom, milyen indíttatásból, az egyik tévécsatornán a spontán vetélésről volt szó. A meghívott egy férfivendég volt mint meghívott szakértő.


Ezt követően a férfi műsorvezető méltatlankodott, miért nincs férfinap is. Persze, a női műsorvezető párja replikázott: mert egy évben 364-szer az van, és legalább ezt az egyet hagyják már meg nekünk.


Azután este olvasom a hírt, hogy a "Zsanett-ügyben" többéves hercehurca után, amelyben egy nő próbálta bizonyítani, hogy 4 ember megerőszakolta, megszületett I. fokon a döntés: az erőszak feltételezhetően nem történt meg, nincs rá kellő bizonyíték.


Ez az egész annyira gáz, hogy nem is mondok semmit.

2010. márc. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
86%

Tegnap semmit sem kaptam,pedig sose felejtette el a férjem,de valószinü azért,mert 9kor jött meg a munkából hulla fáradtan.ezért nem is esett rosszul.de ma reggel már felköszöntött,és mondta hogy ne haragudjak,ma vesz nekem valamit:D

(Zsoka)

2010. márc. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
92%
Töméntelen mennyiségű vágott és cserepes virág, férjemtől egy kaktusz :) Gyűjtő vagyok:)
2010. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
91%
A cégtől jácintot, a kollégámtól virágkosárkát(amit én csináltam), a vőlegényemtől Milka-pici csoki válogatást, a szakszervezettől 1000 ft-ot, a lányomtól marcipángolyókat.
2010. márc. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
91%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:28!


Lehet, hogy ezt hangoztatni szoktad, hogy utálod az ilyen ünnepeket, s ezért nem köszöntöttek, tapintatból.

2010. márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
91%
Férjemtől egy gyönyörű rózsát, a munakahelyen nem tartunk semmilyen ünnepet, soha. (Nem tudom mér') apám, bátyám nem szoktak köszönteni. De nekem csak az a fontos, hogy a férjem köszöntsön fel. A többire nem is gondolnék.
2010. márc. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
90%
Férjemtől egy szép tulipánt. :-)
2010. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
90%
Semmit
2010. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
90%

En sem kaptam semmit, bar en nagyon orultem volna egy szal viragnak. Se apam, se a baratom nem koszontott fel :(

Szerintem a nonap es az anyak napja szep unnepek es legalabb egy szal viragot, vagy egy szelet csokit illene adni.

2010. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!