Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Ugye nem fog...

Miért érzem ezt? Ugye nem fog megtörténni?

Figyelt kérdés

Mindig bennem van az az érzés, hogy anyukámmal valami nagyon rossz fog történni. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, ezt a gondolatot. Nektek volt már ilyen?

Nagyon aggódok!!

Adjatok tanácsot, nagyon megköszönném..

15/L


2010. márc. 9. 08:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan,vagy csak félted?
2010. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mond el neki,hogy elöérzeted van és vigyázzon magára!
2010. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is sokszor éreztem ezt a te korodban, meg néha még most is.

Szerintem ennek az az oka, hogy még fiatal vagy és minden szinten kötődsz és függsz édesanyádtól, de nincs mögötte semmi realitás. Egyszerűen csak rettegsz attól, hogy elveszíthetnéd, és hogy mi lenne veled nélküle. Ez érthető félelem.


Én ilyenkor azzal csitítottam el a lelkem, hogy esténként imádkoztam érte. Aztán megnyugodtam.

2010. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, van bennem egy ilyen rossz érzés..

Az állhat a dolog mögött, hogy nagyon sokat gondolok nagyapámra, aki 3 éve halt meg.?

2010. márc. 9. 08:55
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsó! Pont így vagyok vele ahogy leírtad...

Köszönöm a válaszokat..

2010. márc. 9. 08:56
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretünk valakit nagyon, akkor gyakran felmerül a félelem hogy mi lesz ha elveszítjük.

Ez szerintem természetes, de ne aggódj:)

Élvezzétek közösen az időt és ne felejtsd el tudatni vele hogy szereted:)

2010. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tudod ezzel azt bizonyítod,hogy szereted és ő jól nevelt téged!Dolgozik a szervezetedben a "kamasz" hormon és ilyenkor jönnek elő azok a bizonyos "alapok" amiket gyermekként kaptál!Most félúton vagy a felnőtt és a gyermek között,és amiz érzel az aggódás az tulajdonképpen a szeretet eggyik megnyilvánulási velejárója!

Az hogy "nagyon aggódsz" lehet azért van ,mert láttál valami filmet vagy valami érzelmi inpulzus ért és így dolgozod fel??

Mondd el neki bátran a félelmedet és lehet kikerekedik belőle egy jóóó beszélgetés!

Kitartást neked!!

2010. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Igen lehet, hogy azért félsz mert meghalt papád.


Mikor édesapám elhunyt sokat gondoltam arra hogy mi lesz ha anyut is elveszítem:(


Pedig már 23 vagyok és saját családom van...

2010. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

09:29 35vagyok másfél éve pont így voltam én is.

Igazad van!(ès nincs korhoz sem kötve)

2010. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A vonzás törvénye alapján bevonzhatod a bajt. Ne gondolj ilyesmire, inkább próbálj meg vidámabb dolgokra összpontosítani.
2010. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!