Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Ugye nem fog...

Miért érzem ezt? Ugye nem fog megtörténni?

Figyelt kérdés

Mindig bennem van az az érzés, hogy anyukámmal valami nagyon rossz fog történni. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, ezt a gondolatot. Nektek volt már ilyen?

Nagyon aggódok!!

Adjatok tanácsot, nagyon megköszönném..

15/L


2010. márc. 9. 08:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szereted, félted, de hessegesd el még az árnyékát is ennek a gondolatodnak. Inkább arra gondolj, az én anyukám erős, egészséges, nem lehet semmi baja!
2010. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt az érzést. Ez a nagybetüs AGGÓDÁS. Imádkozás jó ötlet. Meg javaslom, hogy kedveskedj neki apróságokkal pl. elmososogatsz, veszel neki virágot csak úgy, ezzel a szeretet átveszi a hatalmat az aggódás felett és nyugodtan fogsz ágyba bújni, hogy ma milyen kedves voltál. Az agy sajnos oylan, ha nincs irányított gondolatod úgy értem lekötöd magad valamivel, akkor hajlamos generálni valamit a tudatalattidból. Szerintem bízz, higgy és éld a boldogságot kapcsolatotokban.


Ha mégis gondolnál erre, próbáld semlegesen kezelni, mintha lenne egy(ami valójában van) felsőbb éned aki megóv segít, hogy nyugodj meg ez nem fog bekövetkezni, van még rengeteg közös dolgunk együtt és igenis lesz ő i őszhajú nagymami aki a gyerekeiddel fog játszani. Ezzekkel a gondolatokkal akár este el is játszhatsz.

2010. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2010. márc. 9. 19:23
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen és szokott is lenni néha, akkor én is az imát választom :D
2010. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!