Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 4-5 eves kisgyerek...

Ha egy 4-5 eves kisgyerek ongyilkossagrol beszel, illetve hozakodik elo, az mi miatt lehetseges?

Figyelt kérdés
Esetleg lehet koze az elozo eletehez?
2015. aug. 14. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:

az okát nem mondja?

lehet csak valami filmben látta, vagy valakitől hallotta...

tehát nem gondolja komolyan csak mondogatja, de azt sem tudja mit jelent...


22F

2015. aug. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Konkretan en voltam 20 evvel ezelott. A pontos okara mar nem emlekszem, valami csaladi zurzavar volt. Arra viszont emlekszem, hogy komolyan is gondoltam, mindig ki akartan ugrani az ablakon, ezert felmasztam az avlakba de termeszetesen allandoan be is rancigaltak, kesobb racsot is felszereltettek. Azota sem mulik ez, gyakran fontolgatom, eljatszok a gondolattal.
2015. aug. 14. 09:52
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem gyerek részéről az ezzel való fenyegetőzés a legszemetebb zsarolás.
2015. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat akkor nem az előző életed miatt volt hanem a családi zűrzavar miatt. Nekem is van egy ismerősöm az o kisfia 7 eves, ugy jott haza a suliból ha mégegyszer be kell mennie öngyilkos lesz. Nem tudom honnan szedik ezt a gyerekek de az biztos hogy komolyan mondjak es mindig van oka (a való életben)
2015. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

valamelyik idiota felnott ezzel tomte a fejedet, vagy hallottad amikor valaki ezzel fenyegetozik.


egy 4 eves gyerek nem talal ki magatol ilyesmit.

2015. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most, hogy igy mondod... anyam szajabol tobbszor is elhangzott az evek folyaman, de, hogy konkretan akkoriban is mondta volna, arra mar nem emlekszem.
2015. aug. 14. 10:35
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Akkor megvan a megfejtes.


Gratulalok anyukadnak.

2015. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Jó ég, előbb gondolsz "előző életre", mint egy normális, egyszerű magyarázatra?
2015. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, mert gyakran elofordul, hogy a gyerekek athozzak elozo eletuk meleget.
2015. aug. 14. 21:54
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

"mert gyakran elofordul, hogy a gyerekek athozzak elozo eletuk meleget."


Ezzel az ezoteriaba kellett volna menned, ott targyaljak ezeket a kretensegeket.

2015. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!