Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd TÖNKREMENNI a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd TÖNKREMENNI a kapcsolatunk? Hogy kéne reagálnom?

Figyelt kérdés

A párommal együtt élünk már másfél éve. Azóta közösen járunk bulizni, mindenfelé együtt megyünk.


Nemrég elkezdtünk egy edzésre járni, ahol nagyon jófej emberekkel ismerkedtünk meg. Legutóbbi edzésen meghívták őt sörözni. De kikötötték hogy csak pasik mehetnek, egyik lány sem jöhet, se az edzésről, sehonnan.


Most mennek majd el a napokban sörözni, tehát egész este elbulizgatnak valahol. Én nem szoktam ehhez a helyzethez, főleg hogy mondták többen hogy a bajt keresik ezek a srácok. Mindenkibe belekötnek.


Mit tegyek? Engedjem el nyugodtan? Nekem fura hogy nélkülem megy. Mostanában a szex sem a régi. Sok a stressz, ritkábbak lettek az együttlétek. Próbálkozik helyrehozni ezt a dolgot de valahogyan.. nem tudom... nem a régi a dolog. Mintha nem tüzelném fel annyira, mint régen.


Félek hogy elkezdett tönkremenni a kapcsolatunk. Először a szexel vannak gondok, most meg még külön is menne bulizni. Én reagálom túl?


Ő 20/f én 22/l


2011. okt. 5. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Engedd el, nem biztos, hogy jó, ha mindig együtt vagytok. Még a szex is jobb lehet...
2011. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért amiért el mer menni a szoknyád mellől még nem kell beparázni.

Igen túlreagálod nemis kicsit..

2011. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tajparaszt ***** válasza:
Néha nem árt a kanmuri.
2011. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha én elmennék valahova csajokkal akkor kiakadna. Ha egész este kimaradnék vagy nélküle ülnénk össze iszogatni. Ez bánt csak, hogy oké, én elengedem, meg is bízok benne. de ha én mennék már jönne a hiszti...
2011. okt. 5. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, ha mindig egymás szájában vagytok. Mindenkinek kell egy kis privát szféra, még akkor is (sőt, főleg akkor!), ha együtt is éltek. Nem szabad ennyire összenőni, mert így unalmassá, monotonná válhat a kapcsolat, és ilyenkor mindig fennáll az a veszély is, hogy előbb vagy utóbb kihűl...

Hagyd elmenni, hadd szórakozzon egy kicsit, hadd legyen külön tőled. Ki tudja, talán még a szexuális életeteknek is jót tesz, ha egy kicsit kiereszti valahol a fáradt gőzt. :)

Amúgy meg igenis, a férfiaknak is kell néha a haveri társaság, kikapcsolódás, meg az, hogy egy kicsit kirúghassanak a hámból az asszonyka nélkül. :)


Szerintem ne aggódj, egy picit túlreagálod, de nincs semmi baj. :) Amúgy is, ha bízol benne, nem lehet félnivalód. :) Ismered a párodat, tudod, hogy milyen, és biztos, hogy nem keveredne szándékosan bajba. Szerintem nyugodj meg, és hagyd, hadd szórakozzon egy kicsit a maga módján is.

2011. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tajparaszt ***** válasza:
Biztos? Kipróbáltad már?
2011. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Igazatok van. Meglátjuk mi lesz :) Én is szervezek valami elfoglaltságot arra az estére.
2011. okt. 5. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Sose értettem, egyes nők hogy merül fel az ilyesmi, hogy "elengedjék"-e a párjukat ide vagy oda. Nem a tulajdonod, nem birtoklod, mindenkinek szüksége van külön töltött időre, még házasoknak is, mert attól, hogy társkapcsolatban élünk, még egyedek vagyunk. Szerintem a barátod is attól sokkalt be, hogy folyton együtt vagytok és nem vehet levegőt nélküled.
2011. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez valószínű így van, szerintem is ettől sokalt be, de hiába próbálok ezen változtatni, kiakad ha kevesebb időt szeretnék vele tölteni. Méghozzá pont azért mert szerintem Neki ez jót tenne..... szóval ahogy a nőket, úgy a férfiakat sem lehet érteni...
2011. okt. 9. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!