Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, mit tegyek ebben a helyzetben?Van egy unokatesóm és neki a barátnője!Amikor összejöttek,akkor a lánnyal nem nagyon bírtuk egymást,de ezt nem tudatuk egymással,csak voltunk és kész!

Figyelt kérdés

Azóta már jó barátnők lettünk,együtt jártunk bulizni(Unokatesóm,a lány,barátom és én)!A múlthéten is így mentünk el bulizni,a lány elhívott engem inni,de nem mentem el,mert a barátom "nem engedett el"!Elhívott egy párszor,de én még akkor se mentem!A másik oka pedig az volt,hogy én nem mindig tudnám visszahívni,és nem akartam azt az érzést kelteni,hogy kihasználom vagy valami hasonló!Később unokatesóm is elhívott és akkor a barátom már azt mondta,hogy menj!Ekkor a lány teljesen megváltozott és nagyon bunkó lett velünk,alig akart hozzánk szólni,ha pedig mondott is valamit azt nagyon bunkón mondta!

Nem értem,hogy ezért miért kellett így beszélni velünk!

Másnap beszélgettem unokatesómmal MSN-en és akkor elmondtam neki,hogy milyen bunkó a barátnője meg,hogy olyan mintha azt akarná,hogy mi összevesszünk az unokatesómmal!

Azóta eltelt majd nem egy hét és ma írt a lány,hogy nagyot csalódott bennem és,hogy nem ezt várta volna el!Én is csalódtam benne,mert olyan volt velünk(Barátommal és velem)az utóbbi időben,mintha mi kis senkik lennénk és teljesen lenézett minket!Ma amikor beszéltünk,nagyon szomorú lettem,mert nem így akartam(és sztem ő sem),nem akartam,hogy összevesszünk és,hogy rosszban legyünk!

Kérlek segítsetek,írjátok le a véleményeteket!

Nekem ez nagyon fontos,kérlek,hogy minél többet válaszoljatok!

Köszönöm!

üdv!


2009. jan. 22. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mond el a lánynak, hogy miért nem mentél vele, hogy nem tudtad volna visszahívni és nem akartad, hogy azt higyje kihazsnálod. Ha normális és intelligens a csaj, akkor megérti, ha meg továbbra is bunkó akkor ne foglalkozz vele. Nem érdemli meg, hogy idegesítsd magad miatta.
2009. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem biztos van 1 kis félre tett pénzed.Hivd meg valahova,kávézni,üditöt inni,cukrázdába de nappal ne este.Probáld meg elmondani neki mi volt az oka hogy nem mentél el vele akkor.Beszéljétek meg,kössetek kompromiszumot és béküljetek ki.Persze csak ha ő is benne van és számodra fontos a barátsága.
2009. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!