Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszem el. Anyukámnak...

Nem hiszem el. Anyukámnak miért kell még egy gyerek?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon korán,20 évesen terhes lett a nővéremmel egy egyéjszakás kapcsolatból.

Nem sokkal később összeházasodott az én apukámmal,majd születtem én,és az öcsém.

Mivel a szüleim elváltak,ezért anyukámmak lett egy új kapcsolata. Nagyon szeretem őt,nevelőapukámnak tekintem,én és a 2 tesóm nagyon jól kijövünk vele. Ám de tegnap vacsoránál elmondták,hogy anyukám 13 hetes terhes. Én nagyon kiborultam,hogy minek anyukámnak egy kisbaba,nem is abban a korban van már,meg ugyanmár van három gyereke,miért nem elég? Ráadásul nevelőapukámnak még van egy 12 éves kisfia is,aki 2 hetente nálunk alszik hétvégén. Ilyenkor tele a ház,hatan vagyunk itthon,őszintén elmondom nekem nem hiányzik hetediknek egy baba sírás.

Most én vagyok a rossz,meg az önző,hogy nem örülök a kistestvérünknek.

Szerintetek kinek van igaza?

Egyébkent a nővérem,öcsém,mostoha öcsém örül a babának,csak azt nem tudom miért...


2015. aug. 20. 21:54
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Miért lennék az?

2015. aug. 21. 03:15
 22/31 anonim ***** válasza:
84%

16-os, ez már a te gondod : "Az én anyám 35 évesen szült engem, most vagyok 16, majdnem semmiről nem lehet vele beszélni, mert NEM ÉRTI MEG A NÉZŐPONTOM."


az én édesanyám 38 évesen szult, mindenrol tudtam vele beszélni, laza volt, nem tiltott, elengedett, ahova csak menni akartam, megszabta a határokat, de pont ugy, hogy ne legyek egy bulizos, részeges, drogos fiatal, mégis korán onállosodott, felelosségteljes felnott..

2015. aug. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
87%

ENekem az fura, hogy ahány kapcsolat szinte annyi gyerek...

plusz irod, hogy innen- onnan gyerektartas stb. Na mostcerre alaponi meg az anyasagira nekem kicsit durva?

Gyerektartast meg 18 eves korig koteles fizetni az apa. Utana max. Rokontartast, de azt a gyerek kapja.

Oszinten ahogy irta valaki, hogy ez egy atgondolt dontes. En nem hiszem. Mi lesz, ha ez a pasi sem lesz igazi anyukadnak? Majd alapoz egyujabbgyerektartasra?

Nem gaz, amugy, hogy 38 eves. Mondjuk en csak abban az esetben szulnek olyan keson, ha akkor jonne ossze eloszor a gyerek. Gondoljatok bele 58 eves lesu mire erettsegizik a gyerek es azzal nincs vege a dolganak! Nem hiszem, hogy anyuka felelos dontest hozott! De ha mar igy van, akkor persze szeretni es orulni kell a babanak. Csak anyuka ne sozza majd a nagy gyerekekre a neveleset!

2015. aug. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
16%
Nyilván anyádnak olyan rossz emberi tulajdonságai vannak hogy csak úgy tudja (tudná) megfogni a férfit ha felcsináltatja magát. De mint látszik ez eddig se jött be. Persze mindenki örül a más örömének? ( kárának) ! .
2015. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
41%
4-es, azért ne legyen már minden ilyen rózsaszín, hogy igazi összetartozás, meg közös gyerek,stb...mikor az anyuka már a harmadik embernek fog szülni, majdnem minden gyereke mástól van. Szó sincs itt a nagy összetartozásról, kb. tök mindegy neki, hogy kitől, csak legyen gyerek.
2015. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Mondok valamit.

Ha nem tetszik a gyerek akkor fogod magad és elmész... Nem a te gyereked lesz. Tulajdonképpen neked semmi közöd hogy lesz-e vagy sem annyi a lényeg hogy jó képet vágsz a dologhoz. Ha beletörődsz ha nem akkor is lesz gyerek.

2015. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
16 évesen hova menjek?
2015. aug. 21. 15:23
 28/31 anonim ***** válasza:
86%

Hasonlóan járt nőrokonom.

Az első gyermeke apja lelépett.

A második gyermeke apja (10év házasság) csalta és inni kezdett.

32évesen elvált, miután a férje verni kezdte(csak azért nem lett több gyerekük, mert a férjnek baleset miatt eltávolították mindkét heréjét).

36 évesen találta meg azt a bizonyos Őt. 25 éve élnek együtt, és ha beszélsz velük tíz percet újra hiszel az igaz szerelemben. Két fiuk született.

A kérdező anyját sem kéne leszólni, vállalta a felelősséget 18 éve, egy rossz döntés után, nem pedig szaladt abortuszra, mint 40ezer nő évente.

Ezek után volt egy házassága, ami ismeretlen okból kifolyólag nem jött ki jól (igazándiból nem is számít).

Most talált egy férfit, aki nemcsak elfogadja a három gyerekét, de szereti őket, ki is jön velük.

Mégis felelőtlen, meg "potyogtatós", mert 38 évesen szül?

Azért gondolkodjunk már, ha kérhetem!

2015. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én is gonosz leszek, de azért a 38 év határeset, nem megfelelő kor. Ez tény. 😃 Ráadásul számoljuk össze a gyerekeket... Mennyi is? Eddig 4? Ötödikként érkezik a tesó. Ő tényleg nem tehet semmiről és nagyon kell majd szeretni azt a csöppséget, de nem csodálom ha ezt a kérdező nehezen fogadja. Kérdező, majd megbarátkozol a helyzettel. Hidd el, ahogy megszületik a kicsi, szeretni fogod. 😊
2015. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó, a megállapításod nem tény, hanem a véleményed. Sose keverd a kettőt.
2015. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!