Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRJEM VÁLNI AKAR, MIÉRT...

FÉRJEM VÁLNI AKAR, MIÉRT ELLENSÉGES? MIT TEGYEK? Ő adta be a keresetet. Gyerek nincs. Elköltözött. Megegyeztünk hogy a lakás az enyém, kifizetem a részét. Sietett hogy szedjem össze mihamarabb a pénzt.

Figyelt kérdés

Egyik nap arra értem haza, hogy elvitte a közösen vásárolt műszaki cikkeket. Még azokat is amiket ajándékba kaptam. Zárat cseréltettem erre , mert félek tőle.Erre azt mondta feljelent mert nem zárhatom ki a lakásból

Még a válás napja sincs kitüze..siettet a pénzzel de nem tudom gyorsan összeszedni.Nagyon ellenséges lett,pedig ő akar elválni.Jelzem 7 éve vagyunk együtt sosem csaltam,szerettük egymást most viszont 360 fokot fordúlt és érzem mennyire gyülöl..nem tudok vele megbeszélni semmit.Nekem kellene igy viselkednem mert én vagyok az elhagyott.Szexelni is akar velem amikor nagyritkán beszélünk,persze elutasítom,utána van olyan h fenyegetőzik h betart nekem és megszivat a vagyonmegosztásnál.nem értem mi van vele ,miért viselkedik így..én már belenyugodtam és azt szeretném h minél hamarabb vége legyen ennek az egésznek..



2015. aug. 21. 07:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

és egy magánnyomozóval miért lenne előrébb?

megállapítja, hogy nő van a dologban, ennyi. ezt kb mi is megmondjuk.

attól még semmi nem fog változni, ez nem egy amerikai film, meg gondolom nem volt házassági szerződés, amiben kitértek a megcsalásra.

márpedig ha nem volt, akkor senkit nem érdekel, hogy az egyik fél új párt talált, a vagyonmegosztásnál meg főleg nincs semmi jelentősége.


ha most fizetsz neki, egy jó ügyvéd elintézi, hogy az ne számítson bele a vagyonmegosztásba. hisz papíron még házasok vagytok, és ez még nem a vagyonmegosztás! majd ha a bíróságon oda kerül a sor, akkor!

addig csak eltartod, vagy adsz pénzt a férjednek, de hivatalosan ez még nem az, hogy kifizetnéd őt. nagyon vigyázz, lehet épp ezért siettet, hogy valamennyit kiszedjen belőled már most, aztán meg utólag a lakás árának felét.

2015. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
15%
Kérd a lakáshasználat ideiglenes rendezését minél előbb, ha te kapod meg a jogot, nem mehet be, legfeljebb lakáshasználati díjat kell neki fizetned, ha közös vagyon. A vagyonmegosztást a válóper után külön perben is el lehet intézni, emiatt nem fog húzódni a dolog.
2015. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!