Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a családom,...

Miért nem érti meg a családom, hogy az én szobám az én szobám, és én döntöm el mikor vagyok ott, és ne küldjenek ki mások?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 17:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
attol hogy a te szobad meg nem a te lakasod...
2015. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
A saját szobádból akarnak kiküldeni?
2015. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
második igen
2015. júl. 27. 18:05
 4/26 anonim ***** válasza:
33%
Mert azt hiszik túl sokat vagy ott esetleg?
2015. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Egész pontosan mi történt? Ez így elég kevés infó. Ha azért küldenek ki, mert napok óta kockulsz, és féltenek, vagy mert vannak teendőid, amiket el kéne végezni, akkor sajnálom, de nem tartom jogosnak a felháborodásodat.
2015. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%

ki akar kiküldeni és miért?

az elsővel meg nem értek egyet. ha vállalok egy gyereket, akkor nem fogom az orra alá dörgölni, hogy ez az enyém, hanem mivel családtag és szeretem , ezért az övé is, ha ki van nevezve neki egy szoba, akkor nem gondolom meg magam.

2015. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem miért lett az első lepontozva. Igaza van. Nem a gyereké a lakás, sőt a szoba sem. Ő csak lakhat benne.
2015. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Akkor az ágy sem az övé, csak aludhat benne. A ruhái sem az övéi, csak hordhatja... fu€k logic....
2015. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%

#8: Pontosan. Az ágy sem az övé, nem ő vette. A ruha kicsit más, a személyes használati tárgy, de igen, elvileg az is szüleié.

Hogy gondolod, hogy övé a szoba? A tulajdonosé a szoba, és a ház, vagyis a szülőké. (a legtöbb esetben)

2015. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
és szerinted aki még nem munkaképes,szóval még tapossa az általánost,vagy középiskola elején van.annak helyénvaló ezt az orra alá dörgölni? nem a gyerek kérte, hogy megszülessen, de az a minimum, hogy legalább 18 évre vállalta a szülő. én nem várnám el pl a 15 éves gyerekemtől hogy magának vegye az ágyát meg fizesse minden kiadását.. nem is dörgölöm az orra alá minden nap, hogy most az én kenyeremet eszed, az én tányéromban, az én villámmal.. egy család vagyunk.. ha meghalunk az övé lesz minden. de az ilyen hozzádhasonló hozzáállással csak azt éred el ,hogy lelép amilyen hamar tud.
2015. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!