Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti támogatnátok a férjeteket,...

Ti támogatnátok a férjeteket, hogy otthon maradjon ápolásin a rákos édesanyjával?

Figyelt kérdés
2 gyerek van. A fizetése nélkül sokat spórolva ki lehetne jönni, de ha bármi extra van (ide értendő már a gyerekeknek ruha, gyógyszer is) akkor a megtakarításhoz kell nyúlni.
2015. aug. 22. 09:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Ha előre láthatóan évekig tartana,akkor nem biztos,ha csak pár hónap,és azt látom,hogy ő is ezt szeretné nagyon,és az édesanyja is,akkor mindenképpen.
2015. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Te otthonmaradnál az anyukáddal?
2015. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ameddig anyagilag megoldható (tehát "csak" olykor hozzá kell nyúlni a megtakarításhoz, nem pedig havonta kivenni belőle, és felélni az egészet)
2015. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
igen
2015. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Igen, támogatnám. Mégiscsak az édesanyjáról van szó.
2015. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

Igen. Hiszen az anyjáról beszélünk!

Az anyagiakat meg lehet oldani, még az is lehet, hogy ha az ápolási miatt kiesik a fizetése, az alacsonyabb jövedelem miatt jogosultak lehettek valamilyen extra támogatásra.

De az nagyon jó és fontos, hogy ott tudjon lenni az anyja mellett ilyen nehéz helyzetben.

2015. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%
Igen, persze, utána úgy is mi öröklünk valamit.
2015. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
45%

ha ennyire a fizetésétől függtök, akkor nem. Menjen hozzá, amikor tud, de az ápolását egy szakképzett személyre bíznám.

Sajna pénzból élünk, és egy munkahelyet nem adnék fel, ha van gyerekem, aki tőlem függ.

2015. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

Egyértelmű, hogy támogatnám, én is ezt tenném. Meg szerintem ha a te édesanyádról lenne szó, te is azt tennéd!

Szerintem ha már olyan beteg, hogy ápolni kell, akkor sajnos nem évekig kell vele otthon lenni. Persze, hogy támogatnám, egyébként gondolom ha ennyire a család anyagi helyzete múlik rajta, létezik ápolási segély, azt fel tudja venni a férjed.

2015. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Igen, akkor is, ha ez erős spórolással és sok lemondással jár. Azt meg tudom magyarázni a gyereknek, magamnak és tarsaimnak is, hogy anyós beteg, segítségre vn szüksége és így bizony pl nem megyünk Neki be, azt viszont nem, hogy miért nem engedtem a páromat az anyját, amikor beteg volt, talán épp haldoklott
2015. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!