Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van így mindig?

Cobra 11 kérdése:

Ez miért van így mindig?

Figyelt kérdés

Itthon a telefonnal szoktam elleni. Mikor pedig máshol vagyok nem otthon, akkor eszembe sem jut a telefon. Szüleim mindig mondják, hogy "mindig csak a telefont nyomkodod"! De mikor mondom nekik, hogy akkor "beszélgessünk" akkor arra azt mondják, hogy "fáradt vagyok"! Szinte nem is foglalkoznak velen sose, csak a kistesómmal, akkor csodálkoznak arra hogy ezt csinálom. De máshol SOSEM JUT ESZEMBE A TELEFON CSAK OTTHON! miért van ez így?


14/F



2015. aug. 4. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem foglalkoznak veled azért, nem evidens?

Néha amúgy olvashatnál is vagy menj biciklizni, sétálni.

2015. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyan ez van, én is csak akkor telefonozok, ha nincs senki akivel beszélgethetnék, vagy ha unatkozok.

De az osztályommal kiderítettük, hogy ez egy szülői hóbort. Azért piszkálnak, mert nem engedhetik meg, hogy telefonozz, ugyanis akkor rossz szülők lennének a többi szülő szemében.

De ha olvasol, akkor se lesz jobb, mert akkor jön a kérdés, hogy "Miért ülsz itt bent?", ha kimész az udvarra olvasni akkor meg "Miért nem mozogsz? Csak ülsz ott egy helyben!".

Nincs arany középút. Ne is keresd.

14/L

2015. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
#2 eleg realisan latja a dolgokat:D
2015. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 köszönöm :D
2015. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!