Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nem lehet vér szerint...

Akiknek nem lehet vér szerint gyermekük, fogadtatok örökbe babát? Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Nem tartottatok attól, hogy milyen betegségeket hordozhat genetikailag? Hogyan lehet ezt elfogadni, feldolgozni, hogy nem vér szerinti gyermeketek? Ettől még lehet nagyon szeretni?
2010. márc. 11. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Amig azon agyyalsz hogy hogyan lehet foldolgozni, elfogadni addog ne akarj örökbefogadni
2010. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem egy naposan választott ki az új családom. egy hetes voltam mikor hazavittek. Az anyámat nem érdekelte, honnan jöttem mi bajom lehet. Kisbabát akart.
2010. márc. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, biztos igazatok van! Csak egyenlőre még azt sem dolgoztam fel, hogy el kell távolítani a méhemet!
2010. márc. 11. 09:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Meggyőződésem hogy örökbefogadot gyereket is pont úgy lehet imádni mint a sajátot, ha nem azon morfondírozól állandóan hogy nem a Tied.

2010. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fel tudtad azt dolgozni,ami veled történik,csak akkor szabad örökbe fogadni. Nem az igazi a hasonlat,de... Gondolj csak bele, az emberek mennyire tudnak imádni egy kiskutyát. Persze ez sajnos nem mindenkire igaz,de ha tudod,hogy Te és a férjed minden feltétel nélül tudtok szeretni egy kisembert,akinek Ti jelentetek mindent akkor majd vágjatok bele. Kitartás!
2010. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet úgy szeretni, csak meg kell érni rá. Megkérdezhetem, h miért kell eltávolítani a méhedet?
2010. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem illik ilyet kérdezni, kedves utolsó.
2010. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt hittem, nem baj, ha megkérdezem, elvégre ez egy anonim oldal, másrészt meg én is hiába várok a babára 2 éve és el szoktam mondani, h mi a gond nálunk. Persze, ha nem szeretnél, nem muszáj válaszolni, kérdező! Kívánok minden jót neked!
2010. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Daganat miatt!
2010. márc. 11. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Kívánom, hogy nagyon tudd szeretni a picit, aki majd hozzád kerül! Én 4 sikertelen lombikon vagyok túl és egy méhenkívüli terhességem volt :(
2010. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!