Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond lehet a kapcsolatunkban,...

Gond lehet a kapcsolatunkban, hogy "általános" dolgokban teljesen más az ízlésünk?

Figyelt kérdés
Más zenéket, filmeket szeretünk, máshogy öltözködünk, másmilyen bútorok tetszenek, másmilyen autók, máshová mennénk nyaralni... a komolyabb kérdésekben, a céljainkban tekjesen egyetértünk, jól tudunk együtt dolgozni. 6 éve vagyunk együtt, van egy kisfiunk. Bár hosszú időnek hangzik, nekem akkor is úgy tűnik, hogy nagyon az elején vagyunk, nem kizárt, hogy nem vele élem le az életemet.
2010. márc. 11. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Jesszus... akkor minek szültél neki, ha így állsz hozzá? :S
2010. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha nagyobb dolgokban egyet értetek ,akkor semmi gond... ugyebár az ellentétek vonzzák egymást...

A gyerekkel kapcsolatosan... Én a helyedben olyan embernek szülnék gyereket akivel le szeretném élni az életem... tapasztaltam ,h elváltak a szüleim és szörnyű volt... ugy h a helyedben nem tenném ki a gyereket ilyennek...

2010. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
az nem baj ha "más malomban őröltök" csak jól csináljátok az a lényeg
2010. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig ez nem volt gond, talán ezután sem lesz. Mi a vőlegényemmel voltunk ilyenek. Ő a Jedis filmeket akarta nézni én az autós, gyorsulósakat. Ő a nyaralójukba akart állandóan elcipelni nyaralni én máshova is szerettem volna menni, szóval teljesen amit leírtál és nem is mentem hozzá...hála'...

A férjemmel ugyan azokat szeretjük filmben, kajában, autóban...stb és nincs is közöttünk veszekedés max. fél évben 1x akkor is más baromsága miatt és inkább vitatkozásnak nevezném. (7 év 2 gyerek)

2010. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem kell felfogni, hogy gond. Kompromisszumokat kell kötni, szerintem meg az az unalmas, amikor mindig ugyanazt a dolgokat csinálják, mert mindketten ugyanazt szeretik. És nem , ez nem baj.

Nálunk is ez van, én jobban szeretem a romantikus filmeket ő pedig a focit. Én rühellem, de ha kell igenis megnézem vele, vagy elmegyünk meccsre. Ha olyan van, ő is megnézi velem a filmet moziban, dvd-n vagy valami hasonló. Ha meg nem,akkor néha a külön program sem baj.

Sőt, azért amit mindketten szeretünk thriller stb.

Pl én utálom a halat és ő igen. Na ennyi. Ilyenek vannak, nem lehet mindenben egyet érteni a másikkal. gondold el, ha ugyanaz mindenben a másik véleménye, egy idő után nincs mit mondani a másiknak, mert mindig mindenben úgyis egyetértesz és ezt tudod is. Nem? Ha a nagy dolgokban egyet értetek, akkor az már fél siker.

2010. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gond,ha nem értetek egyet mindenben,kompromisszumot kell kötni és kész. Pl egyik évben oda mentek nyaralni,ahova ő akar,másik évben meg te választasz meg hasonlók. Máshogy öltöztök,az nem baj egyáltalán. Filmekben is meg lehet egyezni -egyszer te jársz az ő kedvében,máskor ő a tiédben. Vagy csináltok külön programot. Ő elmegy a kedvenc koncertjére a haverokkal,te meg majd a te kedvencedre a barátnőiddel stb.

Persze ehhez két ember kell. Mindkettőtöknek engednie kell és meg lehet egyezni.

2010. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Csak egy ilyen feleségtől mentsen meg a sors (vagy akárki/akármi)...
2010. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

a gyerek becsúszott, és inkább nevelem akár egyedül is, minthogy elvetettem volna. Mert szerintem szépen is el lehet válni, ez csak intelligencia kérdése, lehet úgy csinálni, hogy a gyereknek ne fájjon.

Egyébként jól megvagyunk, szeretjük egymást, csak a napokban elgondolkoztam, hogy éppen bútort kéne vennünk és mennyire más az ízlésünk, mindenben.Veszekedni nem szoktunk rajta, mert igyekszünk megegyezni.

2010. márc. 13. 13:09
 9/9 A kérdező kommentje:
egyébként a válásra visszatérve, szerintem jobb a gyereknek, ha a szülei külön élnek és boldogok, mint hogy szenvednek egymás mellett. mert én meg úgy nőttem fel, hogy a szüleim állandóan veszekedtek. amióta elváltak mindketten boldogok, kár, hogy mi a tesómmal állandó ordibálásban nőttünk fel...
2010. márc. 13. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!