Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem őt. minden jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt. minden jó a kapcsolatunkban csak egy gond van. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

..hogy cigizik, amit én nagyon nem szeretek.. mert egyrészt büdös és ha oda jön hozzám és amikor megcsókol én érzem a cigiszagot és egyszerüen undoritó.. senki mellett nem tűröm el a cigit..hogy mndjam meg neki h haggya abba mert stb?? (amugy én lányvok..ö fiu jah és 15 évesek vunk) még egyvalami-> én régen kiprobáltam és amikor ottvolt akkor elszivtam egyet bnőimmel..de akkor látta szal ő nemtudja h én nemszeretem és most nemtudom hogy mondjam meg neki mert én már nem és igy hülyén jönne ki..

köszönöm a válaszokat..üdv:A


2008. nov. 18. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy elmondod. ugye milyen bonyolult?
2008. nov. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Kérd meg, hogy a te kedvedért szokjon le a cigiról.

2008. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi tudod, hogy oldottuk meg dohányzó exemmel? Elmondtam neki, hogy zavar a szájíze, ezért mindig hordott magánál rágót, vagy patikában kapható, mini kiszerelésű mentolos leheletfrissítő sprayt, melyet alkalmazott, miztán elszívott egy cigit.

Szerintem így is elmondhatod, h zavar, és hogy akkor csak kipróbáltad.

Amúgy meg 15 évesen, ha nem régóta dohányzik, még röhögve leszokhat - jó ötlet, hogy próbáld erre rávenni.

2008. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én közel 20 évig dohányoztam. A vége felé már engem is zavart a ruhám, és a kezem bagószaga. Van egy barátom, aki minden találkozásunkkor - sőt néha még a telefonbeszélgetések során is - megjegyezte: Gusztustalanul büdös vagy ! Most hogy nem dohányzom, egyetértek vele. Próbáljon meg leszokni. Tudom, hogy vagány dolognak tűnik, de borzasztóan károsítja az egészséget. Most még könnyebben sikerülhet. Ne hagyd magad, ne tűrd el. Ha kéri segíts neki. Sok aktív mozgással ki lehet tisztítani a szervezetet. Ha már elmúlik a csúnya szag, megjutalmazhatod. Úgy hogy mindkettőtöknek jól essen... ( és levezeti a feszültséget is )
2008. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
régóta cigizik és ami a legrosszabb hogy nagyon sokat..:S probálkoztam már h kérsz rágót? de mindig azt mondta nem köszi..és az a gond még hogy most suli elején ismertük csak meg egymást szval még annyira nemisimerjük egymást h ezt igy mondjam..vagy ez hüleség?
2008. nov. 18. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, szerintem beszéld meg vele és akkor legalább megtudod hogy érsz-e neki annyit hogy leszokjon miattad.
2008. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!