Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám kikészít idegileg és...

Anyukám kikészít idegileg és érzelmileg is?

Figyelt kérdés
mindig mindenért én vagyok a hibás, akármi történik ő hibátlan,makulátlan.az is baj neki ha sok időt töltök a legjobb barátnőmmel (ami mellesleg nagyon ritka mivel külföldön tanul).jelenlegi probléma h felvettek fősulira de a papirjaim nincsenek rendbe (kb az én hibámbol , akaratlanul) és most a héten próbáljuk időben elintézni őket,de közben fontolgatom h halasztok egy évet mivel semmi sem sikerül kb. Felsem merem neki ezt hozni mert leharapná a fejemet.bele sem merek gondolni mi esz velem ha itthon kell maradnom egy évet és elviselni hogy minden egyes nap szívja a vérem

2015. szept. 1. 21:56
 1/5 A kérdező kommentje:
elköltözés vagy munkavállalás esetleg külföldön ez alatt az egy év alatt nem jöhet szóba mivel még nem vagyok 18.
2015. szept. 1. 21:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért akarsz halasztani? Van rá valami nagyon nyomós okod? Jobb azt megőrizni későbbre, ki tudja, mit hoz az élet.


Amúgy szerintem sok változást ne remélj. Ő már ilyen marad.

2015. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megértelek 13 éves fiú vagyok és mindenki csak azt mingyá nekem hogy dögöjjek már meg. Én kiszoktam menni az erdőbe (faluban lakom) mindig lenyugtat a természet nappal állatokat őzeket madarakat különféle növényeket fákat szoktam nézni éjszaka sakálokat rókákat és kedvenc állataimat a denevéreket szoktam megfigyelni. Nembaj ha városban laksz ki tudsz menni a természetbe ha nem is tudsz ott lenni éjjel nappal.
2015. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"elköltözés vagy munkavállalás esetleg külföldön ez alatt az egy év alatt nem jöhet szóba mivel még nem vagyok 18."



Akkor nőj fel,rendezd a papírjaidat,viselkedj felelősségteljesen és lehet anyud sem lesz olyan amilyen.Egyébként hogy vettek fel fősulira ha még nem vagy 18?

2015. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

16 vagyok, 17et év végén töltöm

korán mentem iskolába

2015. szept. 2. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!