Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyám?...

Miért csinálja ezt anyám? Miért ennyire agresszív? Miért nem lehet normális kapcsolatom vele?!

Figyelt kérdés
Anyám sokszor bántalmazott fizikalilag és lelkileg is. A mai napig kisebb terrorban tart engem. Ha mond valamit es nem csinalom meg egybol nekem jon. Volt amikor övvel volt amikor a fabol keszult kokemeny papucsaval jott nekem es rugdosott amig en a foldon kuporogtam...nem szeretném részletezni tovabb..nagyon bant hogy nem lehet normalis eletem normalis anyaval...ez nem normalis dolog. Mit mondjak a suliban ha meglatjak a combomon az ov veralafutasos nyomait?Gyakran álomba zokogom magam.. Mar ezt szinte megszoktam. Tobbszor megfordult a fejemben hogy ongyilkos leszek. Volt amikor gyogyszereket szedtem be..nagyon sokat..de semmi nem lett miattuk velem..volt amikor az ereimet akartam felvagni...inkabb az fajjon mint ez...ez tul sok nekem. Nem akarok cirkuszolni vele...csak szerettem volna kiadni magambol ezeket a dolgokat amik mar evek ota nyomasztanak.
2015. szept. 9. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nincs egy rokonod vagy család barátja,akivel ezt meg lehetne beszélni? Gyámhatóságot azért nem javaslom,bár megtehetnéd,mert nem biztos,hogy ők sokkal jobb életet tudnak nyújtani neked.
2015. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
15 vagyok. Es nem szeretnek gyamhatosagokhoz fordulni. A csaladtagjaimban nem bizok meg..anyam egyedul nevel. Az o csaladja kozul senkivel nem tartom a kapcsolatot csak az anyukajaval. Apam csaladjaval szinten ez van. Sot ott szinte egyik csaladtaggal sem tartom folyamatpsan a kapcsolatot.
2015. szept. 9. 20:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Ma írt ki egy 15 éves fiú egy kb pont ugyanilyen kérdést. Beszélnetek kéne.
2015. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Valószínű téged okol anyukád a sikertelenségeiért, meg rajtad vezet le mindent. Sok "szülő" ilyen.

Utólag bizonyosodik be, hogy alkalmatlanok a gyereknevelésre.

Próbálj segítséget kérni rokonoktól, más felnőttől, és próbálj elköltözni.

És! Semmiképp se tarts magadban ilyesmit, mindig legyen valaki, akivel meg tudod beszélni.

2015. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek senkitol a csaladombol tanacsot kerni...szinte alig ismerem oket...a sulipszichologushoz sem szeretnek menni..meg az osztalytarsaim fulebe jutna es hulyenek neznenek.. Inkabb megtartom magamban es majd elmulik..egyszer ugyis lenyugszik az anyam..
2015. szept. 9. 20:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Üss vissza, ha ő ebből ért.
2015. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szia. 13 éves lány vagyok. Én dettó ugyan így vagyok mint te. Mintha csak az én életemet írtad volna le. Én már próbáltam az öngyilkosságot. Vágtam, urottam, folytottam...stb. De rájöttem hogy nincs értelme. Egyszer vége. Legalább tudod hogy milyen anya NE legyél. És tényleg, kort nem írtál. :) Bírd ki. Hajrá.
2015. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2015. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
add vissza, többé nem emel rád kezet, garantált!
2015. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jól jöhet, ha van az embernek egy háromajtós szekrény méretű barátja.Esetleg kutyája.Persze isten őrízz hogy bántsd anyukádat.Csak "távoltartás" céljból.
2015. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!