Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Egy tönkrement kapcsolat!...

SOS! Egy tönkrement kapcsolat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyukám mindig az a kicsit idegbeteg fajzat volt!Folyton veszekedtek apukámmal,de sosem adták be a válópert.Mindig is gyanakodtam,apukámmal együtt,hogy csalja apukámat.Most,pont apukám szülinapján derült fény ezekre,de titokban.A szüleim megbeszélték,hogy mi a "helyzet",és apukámmal előtte pár órával beszéltem meg.

Naa mindegy, lényeg az,hogy most csalják egymást,és nekem hazudnak(anyám)!Egyre inkább elegem van,mert ott hazudozik,és nekem prédikál arról,hogy mondjak el neki mindent,meg hogy ne hazudjak neki,mikor ő a 17 éves házasság alatt kb. 8 évig csalta a férjét.Ezek mellett állandóan ordibál,meg fenyeget,és már eleem van belőle!Közel állok hozzá,hogy felpofozzam!Help!Nem akarom,hogy ilyen viszony legyen közöttünk!:-(


2010. márc. 12. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, de én megpróbálok kimaradni belőle, ők meg csak öljék egymást. Én szeretem mind a kettőt, beszélek velük normálisan,ők is velem, az hogy ők mit müvelnek egymással meg egymás ellen az csak legyen az ők dolguk. Nekem megadják amire szükségem van és kész.Neked is azt ajánlom, hagyd őket békén, az az ő életük, te mindkettőt szeresd, ne menj bele vitákba maradj ki ebből és majd szépen lassan ugyis visszatalálnak egymáshoz. Te ne törj pálcát egyik felett sem, ne pártold ezt vagy azt, majd ők megoldják egymásközött. Az ilyen szeretősdi nem sokáig szokott tartani. Vagy ha igen, te előbb utóbb ugyis lépel onnan, továbbtanulás, házasság. Remélem tudtam segiteni.
2010. márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Azt nem irtad ,hogy hany eves vagy?!

De eloszor is maximalisan megertelek, nalunk is voltak hasonlo problemak. Legfontosabb dolog, hogy Anyukad gyerekesen viselkedik, ezert neked kell "felnottnek" lenned! Az oszinte beszed mindig celravzeto hosszu tavon. Ulj le vele 4szemkozt es mond el neki ,hogy mi bant. De arra figyelj hogy ne ot szapuld, mert arra az ilyen termeszetu ember ugrani fog. Hanem az, hogy neked ez hogy esik, szenvedsz stb.

Bizz abban hogy megvaltoznak a dolgok, lelkileg veled vagyok! puszi es csak elore koncentralj!!!!!

2010. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből te maradj ki. Ez a szüleid dolga. Arra nem gondoltál, hogy anyukád miért "idegbeteg" és miért csalja apukádat és apukád miért viseli el? Talán ő is ludas a dologban.


Okozat ok nélkül nem létezik.

2010. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat

12/L

2010. márc. 14. 10:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van,aki utoljára írt!Aőpukám se volt vele soha túl fer,ez a kapcsolat halálra volt ítélve
2010. márc. 14. 10:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja,és kicsit túloztam,mert nem is csalta igazán,csak dühömben ilyenekre gondoltam!De már kibékültünk,és minden jó!
2010. márc. 14. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!