Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim a...

Mit tegyek ha a szüleim a testvérem el akarnak költözni Ausztráliába?

Figyelt kérdés

Mindig azt beszélik hogy majd elmegyük de én nem szeretnék mert itt vannak a barátaim még sohasem költöztem föleg nem a világ másik felébe.mit tegyek?

L14


2015. szept. 13. 18:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Már sokszor utaztam. De mindigis ugy éreztem itt a legjobb :(
2015. szept. 13. 18:46
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki. Engem épp ők tartanak vissza.. Vagyis persze támogatnának, és biztatnának, hogy menjek. Olyan értelemben tartanak vissza, hogy nem akarnám őket itt hagyni, belebetegednék, ha több havonta, évente találkoznék velük.
2015. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jól járnál, ha Ausztráliába kerülnél, ott is lennének barátaid.


De nyugi, Ausztráliába egyáltalán nem könnyű bejutni, letelepedni, úgyhogy amíg csak beszélnek róla, addig nincs miért aggódnod. Még ha el is szánják magukat, évekbe telhet, mire megvalósul a dolog, te meg addigra nagykorú leszel, és maradhatsz, ha akarsz.

2015. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda eszük van, csak sikerüljön megvalósítani!
2015. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Örülj hogy elkerülsz a viperafészekből. Az itteni barátaid közül a legtöbb idővel úgyis hátbatámad. Nekem 2-3 olyan ember van aki még nem tette meg.
2015. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátok ne tartsanak vissza, azok jönnek-mennek, nem maradnak állandóan melletted. Én már szinte egyetlen emberrel sem tartom a kapcsolatot, akit 14 évesen a barátomnak gondoltam, már régóta más barátaim vannak.
2015. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lipton18 válasza:
100%
Én örülnék. Persze, megértelek, hogy itt vannak a barátaid, a sulid, ezt a környezetet szoktad meg, és egy más országban nehéz lesz megszokni. De hidd el, hasznodra fog válni, ha tényleg elköltöztök! Manapság már minden nap tudtsz beszélni a barátaiddal a világ másik végéről is, skypeon, viberen, facebookon. Egyébként is, érettségi után úgyis szétszélednétek.Meg amúgy is, ki tudja, ha a szüleid még csak gondolkoznak rajta, azis lehet, hogy megvárják, hogy kijárd itt a gimit, utána meg már te is eldöntheted, hogy hol akarsz továbbtanulni. De külföldön alapvetően több a lehetőség, ráadásul Ausztráliában angolul beszélnek, ami világnyelv, és gondolom te is tudsz valamilyen szinten angolul(kivéve ha más nyelvet tanulsz, dehát akkor megtanulnád valamilyen szinten, mielőtt kiköltöztök, gondolom) Szóval ilyen szempontból is a hasznodra válna, mert ha x idő után, mikor már felnősz, és esetleg azt mondom, hogy 'Najó, nekem az nem jön, be, megyek vissza Európába!' Úgyis jól járnál, mert addigra már biztosan nagyon jól beszélnél angolul. Azt hiszem, ennyit akartam. Bocsi, ha egy kicsit zavarosan fogalmaztam valahol!:)
2015. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Én nem szeretném őket itt hagyni de végülis mindeggy lesz ami lesz. :)
2015. szept. 13. 19:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj angolul de ne csak suliban, ajanlom a Youtube-ot, keress ra az ausztral kiejtesre mert nagyon nem hasonlit az amerikaira amit a filmekbol megszoktunk, de meg a brit agolnal is furabb!
2015. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy akik a barátok 14 évesen, azok közül jó ha 1-2 megmarad évekkel később. De még az is lehet, hogy ők is lelépnek valamerre.


Ausztráliába nem olyan könnyű bejutni ahogy már előttem is írták, szóval nem mindegy hogy álmodoznak róla a szüleid és beszélnek csak róla vagy már utána is néztek konkrétan és elkezdték összeszedni a papírokat.

2015. szept. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!