Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan oldjam meg?

Mit csináljak? Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Van egy 12 éves fiú a szomszéd utcában, akiről kiderült, hogy szintén szereti azt a kultúrát, amit én. Egyszer-kétszer voltam is náluk és mindenki nagyon rendes, jól el lehet beszélgetni mindenkivel és az a megszokott veszekedés sincs náluk, mint ami nálunk szokott lenni még akkor is, mikor vendég van ott. Mondtam neki, hogy egyszer jöjjön át, azóta sem jött. Márpedig azért, mert anyukám nem engedi, mert ismeri a családot és azt mondja, hogy rosszak. Azóta amúgy már megváltoztak, de fél, hogy majd találgatni fog a falu, hogy egy fiú jön át hozzám stb.. Pedig azért van egy kis korkülönbség köztünk és kétlem, hogy bárki is találgatna. Megértem, hogy félt. Azzal nincs semmi bajom.

Viszont jó lenne, ha néha átjöhetne. Most is volt itt az anyukája, mert valamit megakart beszélni apummal és kérdezte, hogy átjöhetne e néha, mert unatkozik otthon. Mondtam neki, hogy jó lenne, de anyum miatt nem nagyon tudom és beküldött a szobámba, majd elkezdett velem veszekedni, hogy rossznak állítom őt be stb. Hogy oldjam meg, hogy átjöhessen néha? Vagy hagyjam és meg se próbáljak barátkozni fiúkkal, mert anyám úgy se engedné, hogy lógjak velük?



2015. szept. 14. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik kultúrát? Megkérdezhetem?
2015. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Japán.
2015. szept. 14. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2015. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fiatal. Próbálom megérteni anyud, és téged is. Ha városban éltek, ott nem ciki ha más nemzetségű személlyel barátkozunk. Viszont vidéken az emberek félnek mások véleményétől. Talán inkább azzal van a baj, hogy fiú.

Talán az lenne a megoldás, ha még egy lány barátnőd is ott lenne. Mondd anyunak, hogy jobb ha hozzátok jön, mert igy bármikor bemehet hozzátok.

Ha az anyukájával összebarátkoznak, szerintem kis idő múlva menni fog a dolog, de akár az anyukájával is átmehetne ilyenkor.

Nagyon értékes kultúrájuk van bármelyik nemzetnek, van amit érdemes átvenni, de nem mindent.

Gondolod, hogy tetszel neki, vagy csak ismerkedés lenne?

Én egy olyan nemzetközi családhoz tartozom, amelyben sok nemzetből egy célért tevékenykedünk, közös a hitünk.

Testvéreim mindannyian, mert egy égi Atyánk van! Jó hirt hirdetünk az egész világon, és nemsokára egy országban fogunk élni.

2015. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolso...i beszel itt mas nemzetisegrol? Csak annyi van, hogy a kissrac is szereti a japan kulturat. Nem japan.
2015. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A 3.-nak: 15 éves vagyok.

4.-nek: Nem más nemzetiségű, csak ugyanazt a kultúrát szeretjük. És nem, csak barátok vagyunk :D Anyám meg nem akar barátkozni, vagy ha barátkozik is, akkor az sem tart sokáig, mert sokat beszél a hitünkről és a kereszténységről stb.. :/ Szóval kétlem hogy összetudna az anyjával barátkozni. Amúgy úgy is mondtam hogy barátnőm is jönne, de ő nem akarja akkor sem. :/

2015. szept. 14. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!