Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy elengedjenek PlayIt-re?

Figyelt kérdés

Két lány videós kisorsolt egy PlayIt jegyet, melyet én nyertem meg. A várostól messze lakunk, viszont a két lány kijönne elénk. Az egyik osztálytársam, illetve a testvérem (16) is jönne velem. Hogy bírhatnám jobb belátásra a szüleimet?

14/L



2015. szept. 14. 20:07
 1/5 anonim válasza:
13%

Nem csoda, hogy nem engednek el!

A PlayIt ugyanis tele van drogosokkal, lecsúszott alkoholista emberekkel. Ráadásul terroristák is látogatni szokták ezt a rendezvényt. Úgyhogy én megértem a szüleidet.


Javasold nekik, hogy személyi testőr kíséretével mennél akkor.

2015. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Ismertesd meg velük milyen a playIT mutass videókat, leírásokat, hogy ez tényleg nem olyan hely mint amilyet az első kommentelő leírt. A 16 éves tesvéred meg már szerintem van annyira "felnőtt" hogy megvédjen a vad buszoktól vagy vonatoktól.
2015. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is mutass neki videókat, képeket, mondd el pontosan milyen is ez a rendezvény. Mutass YT-seket, akik kint szoktak lenni. PodKeddben meséltek róla sokat és a 100. adás kint is volt. Szerintem jó ott a társaság, na meg hárman is lennétek.
2015. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ugye az első csak viccelt?


Én először 12 évesen voltam PlayIT- en ,most 14 vagyok ( ráadásul lány) azóta minden budapestin ott voltam.

Én se lakok közel hozzá ,bár mi csapatban autóval szoktunk menni.

Nyugi semmi bajod nem eshet. Egy valamire kell figyelni: ha normál jegy nyitásra mentek akkor sokan szoktak sorban állni. 3-4 (5) kisebb ( kisvárosi) utcát meglehetne tölteni azokkal,akik 10 óra körül akarnak bemenni . A tömeg nagyon tol és könnyen elválhattok,de ha átmentetek a " kapun" és megszereztétek a karszalagot ,akkor már eloszlik a tömeg,bár nem tudom melyik városba mész PlayIT- re ,ott lehet kevesebb a tömeg,csak a budapestiről rudok nyilatkozni.

Nagyon várom a következőt is.

Bocsi a helyesírási hibákért telóról vagyok.

2015. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. szept. 15. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!