Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit ajándékoztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit ajándékoztok a párotoknak valetin napra?

Figyelt kérdés
mi a barátommal nem csinálunk ebből nagy ügye csak egy kis aprosággal lepjük meg egymást, de most nem tudok kitalálni semmit. vmi kis dolog de mégis kedves. és nem giccses :D nektek mik az ötleteitek?
2011. febr. 6. 00:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja könyörgöm kiméljetek azoktol a válaszoktol h nem csak febr 14én kell szeretni egymást meg megajéndékozni blabla -.-'
2011. febr. 6. 00:20
 2/12 anonim ***** válasza:
én tavaly egy szívecskét tartó plüssmacit adtam neki,amit befújtam a parfümömmel és azóta mindig befújtam,ha megyek:) De hogy idén mit adjak:D hát fogalmam sincs:D
2011. febr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
elírtam:* befújom,ha megyek
2011. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Panda Péter ***** válasza:

nem lenne hasznosabb a fiúktól tanácsot kérni az ügyben, hogy mit vegyél a fiúdnak?

nekem például herótom lenne ilyen rózsaszínes, szíves, nyálas nyúlos akármitől, jobban örülnék valami egyszerűbbnek, de leginkább SEMMINEK. szerencsére eddig mindegyik barátnőm utálta a valentin-napot.

2011. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én sütit fogok neki sütni, csak még nem sikerült eldöntenem hogy milyet süssek:D
2011. febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
semmit
2011. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
semmit?
2011. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jajj istenem hagyjátok már ezt a semmizért. énis rosszul vagyok ezektől a nyálas szarásgoktol, de sztem kedves gesztus. ENNYI ERŐVEL AZ ANYÁKNAPJA IS HÜLYESÉG mert nem csak azon a napon kell kimutatni édesanyánknak a szeretetünket és figyelmesnek lenni vele. pf
2011. febr. 6. 01:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy tábla csokit, vagy sütit. De amúgy is kb minden héten kap valami hasonló apróságot, szóval valóban nem tudok mást írni, mivel a Valentin nap is csak egy sima héten lesz, mikor amúgy is kapna valamit... Általában úgy vagyok vele, hogy ha találok valamit, aminek tudom, hogy örülne, akkor megveszem Neki, naptól/hónaptól/évszaktól függetlenül. Ezt Ő is így csinálja. Volt már, hogy Valentin napkor láttam meg egy aranyos plüssfigurát, mert az alkalom miatt volt telepakolva vele az üzlet, és gondoltam tetszik neki, így megvettem. És én is kaptam már Valentin napon szív alakú Milkát, mert akkor azzal volt tele a bolt, és eszébe jutott, hogy szeretem... Úgyhogy mivel 3 éve minden héten van valami meglepi egymásnak, ne haragudj, de nem tudok mást írni, minthogy valóban nem különösebb alkalom a Valentin nap. Nagy alkalmakkor (szülinap, karácsony stb) pedig általában kézzel készített /de legalábbis mindenképp valami személye/ ajándékot kap.

Az Anyák napját se nagyon szoktuk tartani, mivel akkor ünnepeljük Édesanyám és az én születésnapomat is, így arra külön nem veszünk semmit, max mondjuk, hgy Boldog Anyál Napját is. Amíg ovisok/ kisiskolások voltunk, akkor meg örült neki, hogy külön erre az alkalomra megtanultunk valami versikét...

Általában úgy vagyok vele, hogy akiket szeretek, azoknak nap mint nap örömöt szerzek, ha tudok, és valóban nincs szükség külön ajándékozós napra.

20/L

2011. febr. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

valami kreatív dolgot amit akár te magad csinálsz legyen az süti, vagy bármi ami nem tömeg cikk ..

nekem ha most lenne barátnőm nagyon örülnék egy muffinnak

22f

2011. febr. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!