Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy késésből csak nálunk van...

Egy késésből csak nálunk van botrány? 17/L

Figyelt kérdés

Mindig pontossan hazamegyek a megbeszélt időre.

Tegnap este buliba voltam a párommal a 30km-re lévő városba és lekéstem a vonatot. Rögtön írtam az smst, hogy ne izguljanak.

Mikor hazaértem apu rögtön letámadott, hogy ha szabad kérdeznie, hol volt a kisasszony? Mondtam, hogy mi volt és kérdeztem, hogy megkapták e az smst. Erre apu aztmondta, hogy igen megkapták, de egy buli nem tart ilyen sokáig, biztos valahol máshol voltam a párommal. Azonnal áruljam el, hogy hol. Erre én úgy reagáltam, hogy márpedig a buliba voltunk. Apu nem hisz nekem.

Most már az van, hogy apu a barátoma ellenőrzi, hogy tényleg oda jár e suliba ahova mondja és kitalálta, hogy többet nem mehetek vele sehova.

Még anyu se tudja lenyugtatni.


2010. márc. 14. 10:43
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
93%
Nem tudod, de rám nem szólnak ha kések. Csak szóljak.
2010. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
91%
"tudom"
2010. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Apád nem teljesen 100-as. Ha írtál nekik rögtön, hogy lekésted a vonatot, ráadásul nem is egyedül voltál, hanem a párod vigyázptt rád, enm értem mi baja. Illetve de. Kezd kapuzárási pánikja lenni, hogy az ő pici lánya már nem is annyira pici és nem mindent úgy csinál, ahogy ő akarja. Szerintem ha egyetemre mész, válassz olyat, ami más városban van, mert ez így hosszú távon ki fog téged készíteni. Amúgy próbáld vele megértetni, hogy lasssan felnőtt vagy és igazán gondolkozhatna már, hogy milyen jogon üvölt veled azért, mert egyszer késel, de szólsz időben...
2010. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az én anyukám ennyi idős koromban mindig elengedett mindenhová, viszont a késést ő sem tűrte (nekem még ekkor nem volt mobilom, hogy hazacsörögjek, ő pedig mindig is nagyon izgulós volt, hogy a kicsilányának ne legyen baja, így az ő esetében érthető, ha nem bírta a késést)... Vszínüleg nem bízik meg benned apukád és rettenetesen félt. Le kell ülnötök beszélni erről, hogy tudod jól, hogy félt, de nem vagy már olyan kislány és tudod mit csinálsz, ne aggódjon ennyire sőt mond azt neki, hogy ha valami probléma lenne őt hívnád rögtön ez szerintem még jól is fog esni neki :) és megnyugszik... Remélhetőleg!
2010. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Am tényleg azt hiszi néha, hogy még kisgyerek vagyok.

2010. márc. 14. 11:22
 6/21 A kérdező kommentje:
Ilyenről nem lehet beszélni vele. Szerinte még csak azt hiszem, hogy nem vagyok kisgyerek.
2010. márc. 14. 11:25
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát igen végül is még nem vagy felnőtt ebben igazad van. Ne mond azt, hogy nem lehet erről vele beszélgetni, mert szeret téged azért is aggódik és hidd el meg fog hallgatni. Ha nem szeretne az se érdekelné, hogy mi van veled. ha újból felhozódik a dolgo akkor is le kell ülnötök beszélni erről, és hidd el jó ötlet, hogy mond: "ne aggódjon ennyire sőt mond azt neki, hogy ha valami probléma lenne őt hívnád rögtön".
2010. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%

Hazaértél a megbeszélt időre?Nem.

A barátod figyelmezetettett,hogy indulni kell,mert megy a vonat?Nem.

Akkor miért is bizzon benned,meg benne meg az apukád?

Keményen eljátszottátok a bizalmat,mert elengedett ugye?Szóval komolyan kellett volna venni az időpontot.

Ha annyira felnőtt lennél,mint amennyire tartod magadat ezt tudnád.Hozzáteszem ez nem korfüggő.Van 15 éves,aki tudja,hogy 10 óra mikor van és 17 éves is,aki nem tudja kontrolálni magát.Az utóbbiak a korukra hivatkoznak,mint te.Mert ugye mást nem tudnak felmutatni.

2010. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
te analfabéta!nem tudsz olvasni?elkéste a vonatot és írt smst h ne aggódjon.voltál már vonaton?ha nem akkor minek baszod le másokat?
2010. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ilyen felállásal nállunk nics balhé belőle, de ha nem is szol a kedves kamaszom akkor viszont van, és az büntit is von maga után. de ha szol időben h késik vagy kér még időt valahol lenni, akor nincs balhé.
2010. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!