Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nők egy kamaszgyer...

Egyedülálló nők egy kamaszgyerekkel, mennyire elfogadóak a férfiak a gyerekeitekkel?

Figyelt kérdés

Főleg itt a kamaszfiús nőkre gondolok. Azért kérdezem, hogy bennem van a hiba(én vagyok a hapsi), vagy minden hozzám hasonló így viszonyul ehhez a helyzethez?

Köszönöm a válaszokat.



2015. szept. 25. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Egy férfinak a saját kamasz gyerekét sem egyszerű elviselni nem hogy másét.
2015. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy a felnőtt, legyél az okosabb. Ne akard nevelni, bízd ezt az anyjára, és az apja se akarj lenni. Ha hosszútávú a kapcsolatotok, akkor rendeződni fog pár év után. Engem anyám barátja akart "nevelni" annó, nem sikerült neki. Miután felnőttem, megnősültem, gyerekem lett, azóta teljesen harmonikus a kapcsolatunk.
2015. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nekem rendben is volna a kapcsolatom a "gyerkőccel", de olyan szinten kényeztetné a párom a gyerekét, hogy ez az, ami ellenszenvessé teszi az egész helyzetet.

És így inkább háborút robbant ki kettőnk között. Megbeszélni ezt a párommal nem nagyon lehet, elég makacs a témában.

2015. szept. 25. 13:48
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Jegyezz meg egy jótanácsot: ha gyerekes nőt választasz ,akkor te mindig csak a 2. leszel a sorban. Ha így neked oké,akkor vágj bele.


Kamaszgyerekkel amúgy is sok a gond, gyakori hogy nyílt ellenségeskedéssel viszonyul az új jövevényhez, főleg ha szereti az apját.

2015. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk egy nagyon kedves családi barát járt úgy, hogy végre talált egy nőt, akivel tök jól megvoltak. De a fia közéjük állt. A gyerek, az gyerek. Te sem tudsz semmit sem tenni. Itt csak a nőnek vagy lehetősége arra, hogy rendezze a helyzetet. Ha ő nem akarja, akkor te nem fogod tudni megoldani. Ha nem megy, akkor inkább lépj tovább. Lehet, hogy durván hangzik. De így sok szenvedéstől megkíméled magad, és a vége úgy is szakítás lesz.
2015. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Kamasz gyerekes (bár nekem lányom van) anyuka vagyok.

Sose értettem egyet azzal, hogy egy "idegen" férfinek csak kötelezettségei legyenek a gyerekemmel kapcsolatban, jogai ne. Én úgy gondolom, ha azt "elvárom", hogy eltartsa (mivel közös kassza van igenis támogatja a gyerekem) az én gyerekemet, akkor ahhoz is van joga, hogy szóvá tegye, ha neki nem tetszik valami. Ezt nyilván normális keretek között értem, nem abban az esetben, hogy mindenért piszkálja a gyereket (bár ha ezt tapasztalnám én küldeném el). Úgy gondolom, ha egy fedél alatt élnek igenis normális kapcsolatot kell ápolniuk, és ezért mindkettőjüknek tenni kell, a szabályokat bekell tartani.

Nálunk évek óta működik a dolog. A lányom sose fog a páromra az apjaként tekinteni, hisz van egy normális apja. De szereti és tiszteli, tudja, hogy számíthat rá.

2015. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
29%
Engem mindkét nevelőapám vert, pedig mindegyiknek volt jó állása, saját új ingatlana, saját autója, nem ittak nem cigiztek. Egy jó tanács: ha minden ok nélkül már az elején nem szimpatikus a fiadnak a új férfi, ne kényszerítsd oda őt! Az ember általában megérzi ki az, aki rosszindulatú vele szemben!
2015. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
54%
Ez a nőkre is vonatkozik amit írtam, ne értse félre senki, de ez a keserű valóság!
2015. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#6: Értelmes és nevelni képes anya gyerekével nincs extra gond, itt gondolom, valami nehezebb eset van.
2015. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Igen, gyanítom itt anyuciról és az Ő drága pici fiáról van szó. Aki felnőtt férfiként is az Ő kicsikéje lesz.
2015. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!