Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradnátok 24 évesen élettársi...

Maradnátok 24 évesen élettársi kapcsolatban egy játékfüggővel? (WOW)

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, borzasztóan el vagyok keseredve. A vőlegényem 34 éves ,dolgozunk mind a ketten , viszont szerintem ő játékfüggő. Van egy szamitogepes jatek, a neve WOW. Igazából amikor csak ideje van azzal játszik kozben fulhallgaton es mikrofonon beszel a "csapattarsaival".... Ekozben olyan rendetlenseg van korulotte hogy az borzaszto, es amikor elkezd jatszani azt se erdekelne ha a kosz megenne ot. Egy heten 2 szabadnapja van, ilyenkor reggel 6-24 ig jatszik. Azt mondja neki ez a kikapcsolodas. Nem jarunk sehova. Amikor a gep elott ul es szolok hozza , olyan mintha meg sem hallana :(

Ti mit tennetek a helyemben? Nem igy kepzeltem el az eletem 24 evesen....


2015. szept. 25. 22:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem maradnék vele.. Az más, hogy néha játszik, de ha semmi más nem érdekli az gáz. Teljesen igazad van, fiatal vagy, gondolom szívesen járnál koncertekre, bulikba, szórakozni néha.
2015. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem maradnék.
2015. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
12%
Biztos kamu ez, ki az aki ilyen ember mellett maradna ha csak nem kényszerből?
2015. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Mindig abban reménykedek hogy jobb lesz... De az elmult hetekben mar alig beszelgetunk, nincs mirol igazabol. Ha jonnek vendegek ki sem jon nekik még koszonni sem.
2015. szept. 25. 22:25
 5/34 anonim ***** válasza:
88%

Nem igazan ertem hogy ezutan mi a kerdes? Meg fiatal vagy, lepj le, talalsz normalis fickot.


A fuggoseg soha nem lesz jobb. Csak rosszabb...

2015. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem lesz jobb, sőt.. egyre rosszabb lesz, jobb, ha elkezded szervezni az életed, mert teljesen tönkre megy.
2015. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ott már rég rossz valami, hogy egy 24 éves lány nem tudja a vőlegényét kicsalni a gép elől.

Nem normális, hogy olyan sokat játszik, azonban legyél kreatív.

Próbálj ki különböző női praktikákat.. szerintem nem kell egy 24 éves lánynak magyarázni. Ezt ötvözheted minden mással.

Pl. picit féltékennyé teszed, hogy majd akkor elmész bulizni a barátaiddal.

Ha semmi se jön össze, mert játék függő!(Igen, léteznek olyanok!).

Akkor kiadod az ultimátumot.

Mégpedig, nem bánod, hogy játszik, de a 2 szabadnapján ezt korlátozza 3-4 órára maximum/nap.

Minimum heti 1 étterem.

Heti 1 bulizás.

Havi 1 kirándulás.

Ha elkezd pattogni, hogy neki az a kikapcsolódás, akkor mondod, hogy neked ez. Ezek a programok közösek, ha nem képes veled időt eltölteni, és a játék fontos, akkor hagyd el.

2015. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
98%

Exwow függő voltam.

Nem, ez nem lesz jobb, most nagyon durván benne avn az egészben. Nem érdekli a külvilág. Mondjuk ki, rád is szarik, néha esetleg megdug gondolod, de ennyi. Amíg nem hagyja abba a játékot, nyakig fogsz a szarban ülni.

2015. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Már egyszer elhagytam őt pont ez miatt, 3 évig ki sem békültem vele,de heti szinten könyörgött hogy adjak neki még egy lehetőséget. Az első pár hónapban nem is játszott, aztán haverja átjőtt, játszottak 1 orat es azota ujra rakattant.

Mindig azt mondja hogy o igy tudja levezetni a melohelyi stresszt.

2015. szept. 25. 22:38
 10/34 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, az első mondatot úgy értem, hogy volt függő exwowos vagyok. Már nem játszom vele.
2015. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!