Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Hova vigyem a...

Nagyon fontos! Hova vigyem a kislányomat? Megtehetem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy párom... nincs köztünk igazi szerelem, már legalább 1,5 éve. Folyton megcsal, mostmár kérdőre se vonom, hogy miért éjfélkor jön haza, mert amikor régebben megkérdeztem, lekevert egy nagy pofont. Egyébként dolgozik, de alig hoz haza pénzt (sokat költ italra, k*rvákra), így nagyrészt az én fizetésemből élünk, mivel a szülést követő fél év után újra dolgozni kezdtem. A kislányom 3 éves lesz, jövőre kezdene oviba járni, de rettegek az egésztől, így is megkapom mindig mindenkitől (jogosan) hogy miért feküdtem össze egy ilyen emberrel, mint a párom. Nem vagyunk házasok és el akarom hagyni! Elég volt!! Eddig tűrtem!! Mit tehetek meg? Hova vihetem a kislányomat? Külföld? Előre is köszönöm!

2015. szept. 26. 10:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Ezért hiba 1 éves kapcsolatba gyereket vállalni. Ha vártatok volna még, akkor idővel előjöttek volna ezek a dolgok és tudtál volna szabadulni.


De így is lépj le, mindenképp.

2015. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Tudom, hogy hiba volt. Már sokan mondták. Az pedig mostmár nem kérdés hogy el fogunk költözni. Köszi a válaszokat!
2015. szept. 26. 11:31
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
Micsoda remek törvények vannak! Még hogy kell a belegyezése, hogy elmenjen a kérdező a gyerekével külföldre, meg nem olyan egyszerű elköltözni se. Az ilyeneket, kb. 2 hónapra az intenzívre kéne juttatni, nem hogy még a beleegyezését kérni.
2015. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedben k.va gyorsan elköltöznék. Feljelenteném a rendőrségen, hogy a bíróságon ennek már nyoma legyen, így érthető, hogy miért költöztél el... és naggyon gyorsan beadnám a gyermekelhelyezési illetve tartásdíj pert. Ha lehetőséged van keress ügyvédet
2015. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
13-es Azt ne felejtsd el, hogy itt csak a no verziojat olvasod!
2015. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

15ös, teljesen mindegy, veri a nőt és elissza a pénzt. akármit is csinál a nő, ez így nem helyes és el kellene hagyni a ezt az embert.


kérdező, ha amúgy is a te fizetésedből éltek, költözz ez és tedd meg a jogi lépéseket, hogy minél előbb gyerektartást kapjon a kicsi!

2015. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"A kislányom 3 éves lesz, jövőre kezdene oviba járni, de rettegek az egésztől, így is megkapom mindig mindenkitől (jogosan) hogy miért feküdtem össze egy ilyen emberrel, mint a párom."


Ha jól értem, te jobban félsz attól, hogy megszólnak mások egy elrontott lépés miatt, mint attól, hogy a saját érdeketekben változtass.


Az a véleményem, hogy szard le mások okosságait. Kívülről, utólag mindenki okos, de attól, hogy ezt elszavalják neked, semmi sem lesz jobb.

Az a lényeg, hogy merj lépni, remélem valaki támogat (pl. nagyszülők). A kislányod pedig ne azt érezze, hogy kár volt bevállalnod. Ő megszületett, szeresd és örülj neki, nem tehet róla, hogy milyen az apja.

Szerintem egyébként nem fog nagyon kapálózni a lányáért, legfeljebb az érinti majd rosszul, ha ezek után nem tartod el. Szóval inkább költözz, nehogy bántson, amíg a gyerekelhelyezésre vársz.

2015. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!