Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a menyem? Szerintem...

Normális a menyem? Szerintem ugyan olyan függő, mint egy alkoholista, csak ő többet költ. Mit tegyek, hogy észrevegye magát?

Figyelt kérdés
Most költöztek be az új házukba, és természetesen átmentünk megnézni. Egy négy szobás ház, nem túl nagy. De hát gondoltam mindegy, majd ha több gyereket akarnak elköltöznek nagyobba, addig, pláne amíg kicsik a gyerekek, jól ellesznek ebben is. Akkor kaptam kisebb szívrohamot, mikor benéztem az egyik szobába és megláttam a menyem kis "hobbiját". Nekem ezt mindig úgy adta elő, hogy gyűjtöget dolgokat, meg varrogat. Na most azok a dolgok babák, de rengeteg, két falat beborítanak. A varrogatás meg abban merül ki, hogy ezeknek "varrogat" ruhákat. Hát mondtam neki, hogy nem normális, ennyi erővel akár égethetné is a pénzt. Erre meg én vagyok a rossz, hogy mit szólok bele az ő dolgába. Mondtam aztán a fiamnak is, hogy ennek sürgősen véget kell vessen, hát ez már függőség. Mi lesz majd, ha nem jut a gyerekekre, mert őnagysága babázgat? Mit kéne tennem?
2015. szept. 30. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
89%
Neked semmit sem kell tenned. Mindenki ott rontja el az életét ahol akarja. Ha mindkettejüknek így jó ahogy van, akkor meg főleg nem kell beleszólni.
2015. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
90%
Te nem vagy normális.
2015. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
93%
Nem kellene beleszólnod, nem a Te pénzedet költi. Ahhoz, hogy mit csinálnak semmi közöd, amíg nem a Te lakásodban csinálják. A fiad remélem a sarkára állt s elhajtott!
2015. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 acelsziv ***** válasza:
90%
Amúgy tényleg. Mit szólsz bele a dolgaiba? Mi közöd hozzá,. hogy mire költi a pénzét?
2015. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Talán egy kis közöm van hozzá. Elég nagy összeget adtam nekik a házba, hogy meglegyen mire jön a baba és ne kelljen hitelt fölvenniük. Erre ez elszórja ilyen hülyeségekre.
2015. szept. 30. 18:19
 6/64 anonim ***** válasza:
90%
Ez?!? Gratulálok! Biztos vagy benn, hogy azt a pénzt költi, amit Te adtál?!
2015. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván te csak házra és élelemre(nem is ételre, csak élelemre ) költesz pénzt.
2015. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
93%

Megvan a ház?

Megvan.

A többihez semmi közöd.

2015. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
96%

Na, ezért nem fogadok el senkitől sem soha semmire 10 ft-ot sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inkább gyűjtünk még évekig a lakásra, de senkinek nem lesz semmi köze hozzá rajtam és a férjemen kívül.

2015. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
92%
De jó, hogy nem ilyen anyósom van!
2015. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!