Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden hétvégén haza?

Valaki : kérdése:

Minden hétvégén haza?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, 180 kmre lakom,de én szeretnék minden hétvégén hazamenni.

Anyukámmal nagyon szoros a kapcsolatunk,azt mondta igen sok pénz lesz,de megoldja hogy otthon legyek minden hétvégén,mert neki is fontos. Meg a párommal is csak hétvégén tudok találkozni.

Viszont sokan néznek rám furcsán emiatt,mert már"el kell szakadni otthonról".

Nekem viszont ez nagyon fontos. Vélemények?


2015. okt. 1. 21:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%
Én már harmadéves vagyok, de minden hétvégén hazamegyek, eddig a több, mint két év alatt, csak kétszer fordult elő, hogy itt maradtam hétvégére.
2015. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%

En csak 100km-re laktam, de volt hogy 2 honapig nem voltam otthon. Plane mikor csajom is lett.


Majd lesz neked is uj parod az egyetemen, aztan nem fogsz annyit hazaszaladgalni.


Tenyleg nem artana amugy lassan elkezdeni felnoni.

2015. okt. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
33%

Azt,hogy ha érzelmileg ennyire érett vagy,a francért nem mentél szakmát tanulni a közelben?Barátoddal és anyuddal annyit lehetnél,amennyit akarnál.Problem?

És egyébként:Németországban nyelvszakosként az adott nyelvterületen minimum egy fél évet el kell végezned.Tehát ha anglisztikás vagy,akkor ki kell menned Angliába,az USA-ba,vagy úgy en bloc angolszász területre.Ott bizony úristen xarják le,hogy anyud vagy pasid hiányzik-e.Ha ennyit nem tudsz ott megtenni,akkor nem kell diplomázni.

Summasummarum:aki ilyen családközpontú,vagy maradjon otthon háztartásbelinek,vagy ha lehetőség van,menjen egy közeli fősulira,vagy tanuljon szakmát.Ennyi!

2015. okt. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
73%
arigo: vedd be a gyógyszered és menj aludni.
2015. okt. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%

A szülőkről tényleg ideje ilyenkor leszakadni, de ha a párod is ott lakik, akkor az valamivel érthetőbb.


Amúgy meg szarni bele ki mit mond, nekem is volt hogy fél napokat vonatoztam hétvégente haza, mostanában meg pár havonta 1x ha hazanézek, egyszerűen erre van igényem. Nekem pl hétvégente főztek, az szerdáig kitartott, pénteken meg már mentem is haza, így szinte vásárolnom sem kellett.


Manapság mondjuk tényleg úgy emelkedtek a jegyárak, hogy jobban kijövök ha maradok a seggemen.

2015. okt. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád elfelejti, hogy neked is van életed, és nem az ő kénye-kedvéért fogsz élni, hanem saját magadért. Neked meg úgyis alakul majd, hogy miként lesz majd, eleinte mindenkinél úgy van, hogy hazajár, aztán vizsgák, barátok, párkapcsolat, egyéb időtöltés akad, ami miatt már nem az az elsődleges, hogy otthon ülj anyuci szoknyáján. Majd megszokja ő is, hogy önálló lény vagy, és nem kutya.
2015. okt. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

9# azért mert nincs egyetem minden városban. még ha lenne is, koránt sem biztos, hogy van az a szak amit szeretnék tanulni, vagy megfelelőnek tartom a színvonalat.. természetes hogy megy az ember az egyetem után.

én már csak amiatt is mennék haza minden héten, hogy a parommal talalkozzak.

egyébként a beszologato ismerőseidnek csak addig kellenek anyuek amig fizetik az albérletet / kolit?

nekem minden ismerősöm haza szokott menni az esetek nagy részében. (kivéve ha van valami hétvégi esemény a városban, egyetemen)

2015. okt. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szoros és jó a kapcsolatotok, hogy nem lehetsz ápolónő, tanárképzésre kényszerít.

Ne haragudj, annyira gyerek vagy és annyira éretlen, hogy nekem fáj.

Örülök hogy végigasszisztálhatjuk az egyetemi éveidet, mert minden héten bajod van.

2015. okt. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak az elején járnak haza mindig az emberek. Max. fél év után ezt mindenki abbahagyja, mikor már kialakul a saját élete, és rájön, hogy az állandó utazgatástól sem otthon nincs ideje semmire, sem pedig az egyetemi barátaival nem tud találkozni.
2015. okt. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
65%
Ha nektek úgy jó, hogy minden hétvégén hazamész, akkor menj. Majd eljön annak is az ideje, hogy nem tudsz, vagy már nem akarsz mindig hazamenni. Nincs ezzel semmi gond.
2015. okt. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!