Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már szabályosan...

Mit tegyek? Már szabályosan rettegek, hogy elhagy, pedig szeret, de nem tudok bízni?

Figyelt kérdés

az előző 3 kapcsolatomban mindig én estem pofára, mert mindig bizalmat kértek tőlem, én adtam és eljátszották, megaláztak, kinevettek, eldobtak, megcsaltak.

akkor megfogadtam, hogy soha nemfogok hinni 1 pasinak sem, mert mindegyik hazudik, és összetör, kihasznál.

most van 1 barátom, belezúgtam...nagyon!

Ő is szeret engem, érezteti, verseket ír nekem... de félek hinni neki és félek bízni benne. :S

ezek után már nem merem elhinni, hogy szerethető vagyok, és folyton rettegek hogy elhagy, nem merek ellazulni.

Pedig nem fenyeget ex-veszély, mert mindent megutálta, és egyikkel sem beszél, nemis akar róluk hallani. de félek... mert az előz kapcsolatom is ugy ért véget, h a srác mondta, hogy ő nem csalna meg...és naná hogy megcsalt a volt barátnőjével.

Ne nevessetek ki.

adnátok tanácsot...?

17 vagyok, Ő19, 5 hónapja járunk.


2010. márc. 15. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

17 évesen már ez a negyedik kapcsolatod? Úhh, hát a fiú is elég fiatal, szerintem még fog kellemetlen meglepetés érni... Nekem 17 évesen volt az első kapcsolatom, másfél évig tartott, és mégis megcsalt, nem hagyott el, de kidobtam. Véleményem szerint ebben a korban még egymás keresgélése a fő cél, és nem ekkor szoktak véglegesedni a kapcsolatok.


Épp ezért, ha ennek is vége lesz, fogd fel úgy, hogy ez még csak a keresgélés időszaka...

2010. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hát szerintem még bőven ráérnél az első komolyra is nem hogy a negyedikre de ez csak az én véleményem. Ne rettegj majd minden megy a maga útján te is fiatal vagy lehet ráébretsz nekem nem is ő kell igazán!
2010. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 40 volnál, azt mondanám, valóban kell parázni, hogy ha elhagynak, jön-e másik. De 17 évesen, 3 kapcsolat után mit emészted magad? Lazulj el, s ha elhagy ilyen-olyan indokkal, akkor menjen.Egy 19 évestől sem lehet elvárni, hogy oltárhoz fog vezetni, de Te sem végleges választásra gondolsz ennyi idősen. A pasik szeretik magukat szabadnak érezni. Élvezzétek az életet, mert ha görcsölsz mellette,azt mondja, olyan vagy, mint a többi: a nyakamba varrná magát.
2010. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

meguntam a keresgélést, én Vele érzem jól magam, vele vagyok teljes egész, Vele van az ami még eddig senkivel.

Eddig sem keresgéltem, mert nem vagyok 1 r*banc, még szűz vagyok...ezek után meg főleg nem akarok keresgélni, mert nekem Ő kell.

2010. márc. 15. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor meg ne rágódj ilyeneken.csak érezd jól magad vele,és mutasd ki neki te is hogy mennyire szereted.és ne kérdezgesd töle folyton azt,hogy "ugye nem csalsz meg"?

azt nem szeretik.sok sikert:D

(Zsoka)

2010. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem mindenképp lazíts és bízz benne, mert ha ez nem sikerül, az veszélyezteti a leginkább a kapcxsolatot. Gondolkozz úgy, hogy te hogyan reagálnád le azt, hogy ha a párod nem előlegezne bizalmat neked...
2010. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17 évesen meguntad a keresgélést,hát nem akarlak kiábrándítani de egy pár éved még el fog telni. Nekem ő kell. Na ez egy olyan dolog, voltam én is 17 évesen olyan szerelmes hogy csak na, kb. 1 évig jártunk. Majd szakítottunk, vele akartam leélni az életem. Tini vagy még. Utána 20 évesen ismertem meg a mostani férjemet. És a pár év eltelte után megkérdeztem magamtól, hogy miben más? MÁr sokkal érettebb voltam, és "érettebben" tudtam szeretni. És más is volt, azóta is együtt vagyunk. 28 L
2010. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld meg elfelejteni ami eddig történt veled, és adj magatoknak egy esélyt!

nem ugyanolyan minden férfi!

2010. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még gyerek vagy. Azok állnak a kirakat előtt, és toporzékolnak: nekem az kell. Aztán, ha okosodnak, megértik, hogy azt, most miért nem. Erre nem lehet alapozni kapcsolatot, hogy nekem ő kell. Ő mondja azt, hogy nekem ez a lány kell. S mikor mondja? Ha nem vagy hisztis,durva, megbízhatatlan...Ha kedves vagy, érdeklődő, kiszámítható...
2010. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!