Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd ezt a 13 éves...

Megengednéd ezt a 13 éves lányodnak?

Figyelt kérdés
A lányom 13 éves lesz júliusban. Szeretne egy szülinapi bulit a barátjaival. (kb 15-20 gyerek) 13-15 éves korig lennének a gyerekek. Na én meg is engedném neki,hogy nálunk legyen, de ő szeretné ha bérelnénk egy faházat ,mert lesz kb 5 ember aki , elég messze lakik tőlünk. Ti megengednétek neki? Ezen rágja a fülemen,hogy engedjem meg neki. Eddig mindig kitűnő volt (6 éven át folyamatosan) , most félévkor pedig volt két 4-ese. Ti megengednétek neki? egyébként nagyon rendes lány szóval nem csinálna semmi rosszat. De nem tudom... szerintetek?
2010. márc. 16. 12:11
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
* ezzel rágja a fülemet
2010. márc. 16. 12:12
 2/41 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Nyilván nem a tanulmányi eredménye miatt, az mutatja, hogy okos gyerek. Viszont ez egy veszélyes kor, könnyen belerángathatnák egymást valamilyen hülyeségbe. De úgy is mondhatnám, hogy szülői felügyelet nélkül semmiképpen sem.

Ráér még az ilyen típusú bulikra, hiszen még gyerek.

2010. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Őszinte legyek? Az leszek, nekem is lányom van, bár még kisebb. Én szülői felügyelet nélkül nem engedném ezt meg még.
2010. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Igazából te ismered, neked kell eldöntened, hogy ott van-e már, hogy képes legyen felelősségteljesen gondolkodni ha történik valami és megbízhass benne.

Igazán nekem 13 évesen még elég fiatalnak tűnik ehhez a dologhoz, de életkor alapján nem lehet mindenkit beskatulyázni.

2010. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy én és az apja is ott lennénk és még a keresztanyja és a párja. felügyelet az lenne :)
2010. márc. 16. 12:22
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

nekünk elég nagy a portánk, de az lényegtelen, sok ember kis helyen is elfér.


Nem engedném meg, még a 14 éves lányomnak sem, kivéve, ha felnőtt is lenne aki figyel rájuk.De feleslegesen én nem adnék ki pénzt arra, hogy helyet béreljek.De a te anyagi kasszádat én nem látom ugyebár.


Majd az én lányom, ha elballag,akkor elengedem talán kompromisszumokat kötve.

Ez nem azt jelenti, hogy nem bízok meg benne, mert mindent megbeszélünk, úgy lett nevelve, hogy mindent elmond, hanem féltem sajnos az egyre több brutalitás mellett, és belehalnék, ha valami baja esne és én nem tudok ott lenni mellette.

2010. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Ebben az esetben akkor igen, megengedném!
2010. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd meg neki, miért ne lehetne megbízni benne, főleg, ha Ti is ott lesztek! Joggal hivatkozik arra, hogy kitűnő tanuló, más szülő meg csak ábrándozhat erről. :)
2010. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
45%
Ha már faházat akar béreltetni, akkor a következő szülinapot meg már Párizsba szeretné az Eifel toronyba!
2010. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Bérelni nem bérelnék (az azért nem 2 fillér, gondolom), inkább megoldanám a messze lakók elszállásolását valahogy a többi szülővel egyeztetve.
2010. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!