Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár havonta másik munka?

Pár havonta másik munka?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok, ha a gyeteketek 1-5 hónapig dolgozna egy helyen, aztán keresne mást és az előzőt otthagyná? Én nem szerettem egyik munkahelyem sem, mert amit szerettem volna az nem jött össze, más meg nem érdekel-nem értek hozzá stb. Igy váltogatok és legalább igy szinesebb a dolog. Csak költözéssel tudnám megoldani a problémát, ami jelenleg sajnos nem opció.. néha ki is maradt hónao munka nélkül, de félretett pénzem az mindig volt.
2015. okt. 14. 15:54
1 2
 1/13 HUN_Sector ***** válasza:
100%

Ha sokszor váltod a munkahelyed, azon kapod magad, hogy senki sem fog alkalmazni.

Nem akar egy munkáltató sem olyanba invesztálni, aki 1(!), vagy 2-3-4-5 hónap után lelép. Van munkaügyi kutatás, hogy a kiégést segít elkerülni a rendszeres munkakör (nem munkahely) váltás, melyet 3-5 évenkénti időszakra datálnak, de ha havonta váltogatod a munkahelyed, az nem ilyen.

A munkáltatók szemében kerülendő jelentkező leszel, akire nem lehet számítani.

2015. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Szülői szemmel nem zavarna, amíg gondoskodsz magadról, van bevételed, nem érdekel, hogy mit csinálsz.


A bennem élő HR-es viszont azt tanácsolja, hogy ezzel a rossz szokással hagyj fel, nem mutat jól a CV-ben, komolytalannak ábrázolja az illetőt. Te felvennél a cégedbe olyan munkaerőt, aki pár hónap múlva valószínűleg szarban hagy? Na ugye.


Ez nem azt jelenti, hogy egy szar munkahelyen kell lehúzni az életet, de meg kell találni az okot, mi az, amiért minden munkahelyed szar? Nem lehet, hogy te állsz rosszul a dolgokhoz? Ha meg tényleg csak ez a kínálat felétek, akkor bizony költözni kell, ha tetszik, ha nem. Vagy neked ez életcél amit most csinálsz?

2015. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most szorult helyzetben vagyok. Nem dolgozom, és ajánlottak egy munkát. Nem felel meg a munkaidő, vagyis tudom, hogy normál körülmények közt nem válalnám el. Igy megint csak az lesz, ha el is fogadom, hogy közben másikat fogok keresni.
2015. okt. 14. 16:29
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézik jó szemmel a munkáltatók, ha sokat váltasz. Akár kizáró ok lehet.


Egy HR-es.

2015. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek azokkal, akik szerint komolytalan munkavállalóvá válsz a munkáltatók szemében.
2015. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg miert valt. Ha minden valtas elorelepes, minosegi javulas, az ertheto.

Ha hasonlo munkahelyek kozott ropkod mint a vandormadar az nem jo.

2015. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, hogy tökéletes munkahely, nem lesz.

Mindben fogsz találni kivetnivalót. Valamit valamiért, így tök komolytalannak hat az önéletrajzod.

2015. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amit szerettem, azt nem csinálhatom. Más nem érdekel. Eddig is csak azért csináltam a munkákat amikbe belefogtam, mert kellett, muszáj volt. Némelyikre nem voltam való, pl pénzzel nem tudok dolgozni mégis csináltam.. nehéz errefelé munkát találni.
2015. okt. 14. 17:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szülői szemmel szerintem ez senkit sem zavarna, amíg van kereseted és eltartod magad.

Mit szerettél volna csinálni?

2015. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 HUN_Sector ***** válasza:
100%
Illetve azon kívül hogy mit szerettél volna csinálni, mi a végzettséged?
2015. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!