Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kezdeményez szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez szexet a barátom? Most is munka után hazaért, ölelgetett és átment tv-zni a másik szobába. Miatta akár 2 hétig se lenne semmi.

Figyelt kérdés

Nem bírom, nagyon rosszul esik!!!!!

3 éves kapcsolat.


2015. okt. 7. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Uhh, nem tudom. Hasonló dolgokkal küzdök, úgyhogy megosztom veled, hogy mire gondoltam: 1. Biztos, hogy baja van. 2. Biztos h nehezen fog róla beszèlni. Mi 4 és fél éve vagyunk együtt....
2015. okt. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Mert búza.


Egyébként sem értem hogy mi a tökömet tud nézni a tv-ben. Az egész műsor egy nagy rakás szar.

2015. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

"Egyébként sem értem hogy mi a tökömet tud nézni a tv-ben. "


Akkor te vagy "búza" vagy, vagy nő. Egy férfi számára nincs relaxálóbb egy fárasztó nap után, mint leülni a tévé elé, és 5 másodpercenként csatornát váltani.

2015. okt. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 Milyen szomorú hogy a távirányító feltalálása előtt a férfiak nem élvezhették a világ legpihentetőbb tevékenységét... :D
2015. okt. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ő mit mond? Miért itt kérdezed, miért nem tőle?
2015. okt. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Önts egy pohár vizet a tv-be aztán mikor bekapcsolja és lefüstöl, kénytelen lesz visszamenni hozzád ölelgetni. ;-)
2015. okt. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5. válaszoló, valószínűleg azért kérdezi itt, mert azon kívül, hogy "fáradt vagyok" más választ nem kap.

Az első 2 évben meg egy "jó csődör" volt, amikor fáradt volt, akkor is...

2015. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

#7: ez világos, de ilyen válaszokat nem szabad elfogadni, tovább kell menni. Mi változott meg? Miért nem megy a kommunikáció?


Az itteni kérdések 90%-a egyszerűen a szegényes kommunikáció miatt merül fel. Az emberek nem ismerik sem magukat, sem a párjukat, sem a kapcsolatukat, nem értik a változásokat és várják a csodát, hogy működjön.

2015. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez elég gáz. Akkor téged le se sz*r, inkább a tv-t bámulja. Mert nálunk is van, hogy bekapcsolom a híradót, de mellette tudunk még beszélgetni, foglalkozni egymással. Az már más kérdés, hogy a kölykök nem nagyon hagyják. 36F
2016. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:/
2016. jún. 17. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!