Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Gondoltam leírom a történetem.

Figyelt kérdés

Miközben olvassátok ajánlom ezt a zenét csak, hogy meghozza a hangulatot: https://www.youtube.com/watch? V=kG9KSWYg-Jc


Hogy is kezdjem el...Amikor kisgyerek voltam,annyira örültem mindennek.Tudtam örülni mindenki kis apróságnak...Boldog voltam,amíg nem jött a kamaszkor.Mára már szinte bennem minden össze omlott.Nem vagyok depressziós,se pszichopata..Egyszerűen csak szomorú..:( Emlékszem,amikor régebben szüleimmel és testvéremmel kint játszottunk.....Nem veszekedtünk éltünk mint egy szép nagy család..És nemtudom mi történt,mi volt az ami miatt ez megváltozott.Talán én,talán a kamaszkor,talán az hogy elkezdtek bántani..Előszőr csak az osztálytársaim majd mindenki ellenem fordult..Annyiszor gondolkodtam azon hogy minek éljek?Ha egyszerűen nincs értelme..Pórbálkoztam..Azt szerettem volna,hogy minden olyan legyen mint régen.De nem lett olyan.Kezdtem feladni.mindent...Aztán voltak boldog pillanataim,emlékeim,élményeim..De ezek sem olyanok mint régen..Régen nem érdekelt az hogy ki mit mond rólam,hogy esetleg kinek nem vagyok szimpatikus,vagy egyszerűen ki nem kedvel.Mai napig..Ma jött el az a pillanat hogy kezdem feladni.Egyre jobban,azt gondolom hogy minek éljek,ha a szeretett családom már utál,ha az osztálytársaim csúfolnak,amit nem értek..Oké,hibáztam néha nem vallottam be,de ember vagyok könyörgöm.Mindenki hibázik,csak nekik megbocsátanak,nekem nem..Amikor kimegyek az utcára,azt látom hogy minden emberben van egy kis boldogság..Régen én is ilyen voltam.Lehetett rajtam látni,hogy boldog vagyok.Tegnap este elgondolkodtam.Mi lenne ha elmennék..Mindegy hogy hova,csak mennék,mennék egyenesen.Nem keresne senki,nem kérdeznék meg hogy jól vagyok -e? mit történt velem?Minden menne tovább.Visszatérve a legelső mondatomra..Régen örültem..Mindennek.Egy mosolynak,egy kedves szónak.Ma pedig semminek sem tudok..Már tényleg arra vágyom,hogy én is ilyen "swag" gyerek legyek,akinek meg van mindene.Iphone,menő ruhák,drága dolgok..Ezek csak dolgok..De a legfontosabb a szeretet lenne.Ha lehetne egy kívánságom az lenne,hogy bárcsak minden olyan lenne mint régen..De ez nem lehet..Nem lehet,mert mindenki megváltozott körülöttem..És sajnos én is:"((..Miközben ezt írtam elsírtam magam..


2015. okt. 17. 12:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=kG9KSWYg-Jc

Itt a zene címe: Yiruma-River flows in you

2015. okt. 17. 12:14
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
-.-
2015. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
? .-.
2015. okt. 17. 12:21
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
boics, de ez is válasz: ezt nem vagyok hajlandó elolvasni, főleg, hogy aláfestő zenéát is küldesz...már webből látom, hogy egy álmodozó, fura lány vagy...ha fiú, még gázabb..önsajnáltatsz, menj el pszichológushoz
2015. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Jólvan, majd kinövöd, nem kell 14 évesen ekkora világfájdalmat generálni magadnak.
2015. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Előszőr csak az osztálytársaim majd mindenki ellenem fordult


ÉS persze mindenki tehet róla, csak te nem.

Tudod, ha voltak barátaid, aztán eltűntek, annak te vagy az oka. Olyan nincs, hogy mindenki elfordul tőled, ok nélkül.

2015. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
A kisugárzásod miatt van. Először tanuld meg szeretni magad, aztán mások is szeretni fognak.
2015. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Majd kinövöd. Nem olvastam végig, de akármi is legyen az érzelmi hullámzásod oka, az a tinédzserkor miatt van. Tudtad, hogy ilyenkor rengeteg neuronkapcsolat átrendeződik a fejedben? Ráadásul hormonálisan is megvadul a tested.
2015. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha az életben is így viselkedsz, mint itt, hogy sírsz fél oldalt a semmiről, és még zenei aláfestéssel is tetézed az önsajnáltatást, akkor ne csodálkozz hogy messziről elkerülnek az emberek.
2015. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
90%
Van baj a toronyban...
2015. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!