Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen szülői engedély...

16 évesen szülői engedély vagy gyámhatósági engedély kell a házassághoz?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok...nevelo szuleim nem tudnak rola hogy össze akarok házasodni.. Titokba próbálnám csinálni..mivel neveloapam kepes az intenzivre tenni,azert akarok neveloszuleimtol el menni mert türhetetlen ahogy velem viselkednek(nem szolnak hozzam,neha meg kapok egyet-kettőt,kaját sajnálja a neveloanyám,mindent meg teszek ertuk még se jobb és még az átlagom is 3-4es)

És nem kérek rossz válaszokat..Köszönöm :)


2015. okt. 20. 18:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
23%

"Onnantól vagy hiteltelen, hogy állandóan az "értékrendet" szidod." - ????????

(segítek, "AZ értékrend" nincs, tehát szidni sem lehet... emberek vannak, és az embereknek saját értékrendjük... és hát ja, néha én is szidok bizonyos típusú értékrendeket... ahogy ugye te is, más típusúakat)

2015. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti mit csinálnátok ha ilyen helyzetbe lennétek mint...nevelo szulok elleve már ez rossz hogy ilyen helyzetbe vagyok mivel edesanyam elhunyt..apam azt se tudja letezem..es ez nem hiszti.. Ha nem már türhetetlen állapot mikor 1-2napig orulok hogy eszek egy zsemélét mivel sajnálják tolem..másik az hogy kibeszel itt szexualis dologrol?! Mert en nem kerdeztem azzal kapcsolatba semmit sem.. Eleg regota egyutt vagyok a baratommal..másfél éve.. Szall engem ti ne iteljetek el hogy én itt elő adoma szentet...tudom nekem is vannak hibaim..pl.nem vagyok 5 os tanulo... Vagy hogy hazassagot akarok 16 evesen... És a másik sikerult elinteznem es két hét mulva össze adnak minket.. Bárki bármit is mondott...es lehet jonni azzal hogy jajj 1-2 evig tart majd... Persze igy látatlanba ismertek meg a baratomat is..
2015. okt. 21. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!