Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem szinte heti szinten...

A férjem szinte heti szinten találkozik az egyik barátjával. Ez így normális?

Figyelt kérdés

Ha a barátja füttyent egyet, ő már ugrik is, legyen az kis sörözgetés vagy balatoni hosszú hétvége. Ezek a programok mindent felülbírálnak.

Ha a barátjának pénzre van szüksége, szemrebbenés nélkül kölcsönadja az utolsó Forintunkat is, úgy hogy engem vagy meg sem kérdez vagy nem érdekli a tiltakozásom.

Ha megkérdezem, hogy miről beszélgettek, 1-2 mondatban elintézi a dolgot és eltereli a szót másra.


Ez normális viselkedés a férjem részéről? Mikor nála rákérdeztem, azt mondta, én azért nem értem, mert nincsenek igazi barátaim.


2015. okt. 24. 07:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Bevallom már az is felmerült bennem, hogy több van közöttük mint barátság, még akkor is, ha szóban elítélik az ilyet.


Hogyan deríthetném ki az igazságot?

2015. okt. 24. 07:25
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha elkezdesz nyomozgatni, az már rég rossz. A kíváncsiságod részben érthető, de ez a gyanakvás aláássa a kapcsolatot.
2015. okt. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Heti egy sörözés normális.

A balatoni hétvége határeset.

Az hogy kölcsönadja az utolsó forintot is,nem normális,nekem nem férne bele.

Én alapból senkinek nem adok kölcsön,mondjuk én nő vagyok.

2015. okt. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
A férjednek van egy igazi barátja, te meg arra gyanakszol, hogy meleg? Nem csoda, hogy inkább vele van.
2015. okt. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andizsuzsi ***** válasza:
92%

"Szinte heti szinten"


Ez havi 2-3 alkalom. Én hetente találkozom wnnyiszer a barátnőmmel. Együtt megyünk vásárolni, kutyázni, túrázni. Remélem a férjem nem gondolja, hogy leszbi vagyok :)

2015. okt. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

A heti szintű találkozás normális. A balatoni hosszú hétvége normális esetben megbeszélés tárgya, a pénz kölcsön adása pedig evidens, hogy közös kassza esetén két fél döntése. Én meg nem kérdezném, hogy miről beszélget a barátjával, az az ő dolga.

Viszont leultetnem és elmondanam, hogy konkrétan három lehetőség áll elotte:1, Megbeszelni velem a programokat és a pénzügyi kérdéseket. 2, Külön kassza és én is csinálok magamnak programot, akár tetszik neki akár nem. 3, Válás

2015. okt. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már naponta beszélnek telefonon, van, hogy nem is egyszer, de ezt a férjem tagadja.

A szexuális életünk szinte megszűnt, mióta a barátja szerves része az életének.

Amíg csak évi 1-2 alkalommal találkoztak, semmi furcsa nem volt benne, az utóbbi év viszont egyre több furcsa változást hozott.


Azzal nekem sincs bajom, hogy beül iszogatni kicsit a barátaival, eddig ez volt a természetes, most viszont ezek a két személyes bulik... A többi barátjának ráadásul azt mondja, én nem engedem sörözni, miközben ő sörözget, csak nem velük.


A gyerekekkel előre megbeszélt programokat is simán lemondja, ha a barátja hívja. :(

2015. okt. 24. 07:56
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
S ha a barátja csak falaz neki?
2015. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

"A többi barátjának ráadásul azt mondja, én nem engedem sörözni, miközben ő sörözget, csak nem velük.

A gyerekekkel előre megbeszélt programokat is simán lemondja, ha a barátja hívja. :("


Ez a két tény önmagában is durva, de így együtt...

Abszolút megértem a gyanakvásodat, próbálj higgadtan beszélni vele erről (nem az esetleges intim viszonyról, hanem arról, hogy ezeket nem érted, és nagyon rosszul esnek neked stb.)

2015. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Készülj fel arra, hogyha igazad van, akkor biztosan válás lesz a vége, hiszen csak akkor lehettek mindketten boldogok. Csak ennek tudatában kezdj neki a nyomozgatásnak.
2015. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!