Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy egy apa elnézi ahogy a gyereke és anyja nyomorog és gyt-t se fizetne, ha rajta múlna?

Figyelt kérdés

hiába a külön élés stb

el nem tudom képzelni, hogy valakinek az is mindegy, állami gondozott lesz e a gyereke...

és csak azért akar egyáltalán kapcsolatot tartani, meg fűzni a nő agyát kibékülésre, hogy ne kelljen gyt-t fizetni.

inkább velük élne, persze anyagilag nem támogatná őket, csak a lakást fizetné


2015. okt. 24. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

A lakast fizetni mar komoly tamogatas... tobb mint a gyt . ... amugy nem latunk a szituba. Siman vetithet a no us. Ketton all a vasar s

Nem ritka az se hogy a csunya gonisz apukat a tundibundi anyuka folyamatosan a gyerekkel zsarolja ebbe sokall be valaki.

2015. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A lakàsàt amúgy is fizeti alapból.ez nem hìvható komoly tàmogatàsnak.
2015. okt. 24. 09:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A lakást ha nem fozetni, akkor az anya meg a ygerek mehet albérletbe, ami azért igencsak jelentös összeg havonta.


Emellett az sem mindegy, hogy az apának mennyi pénze marad a lakás kifizetése után- mert ha csak 40-50 ezer Ft, akkor azért érthetö, hogy ezt megtartja magának.

2015. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk az, hogy már nem szereti a nőt? Lehet, hogy a gyereket sem akarta. Viszont semmi értelme ezen tanakodni, inkább a tényekre kellene koncentrálni, meg arra, hogy mindenki a körülményekhez képest jól jöjjön ki a helyzetből. Nincs idő drámázni.
2015. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Én is ismertem hasonló helyzetet, azt egyértelműen az hozta létre, hogy az apa erősen egocentrikus és a hagyományos "pater familiaris" személete mellett "megsértődött", amikor a felesége tanulni kezdett és diplomát szerzett, azaz a férj úgy érezte, ő már nem vághat fel a saját végzettségével és az ahhoz fűződő feltételezett szellemi képességekkel, mintha a felesége diplomája letaszította volna őt arról a piedesztálról, amit egyébkét ő képzelt saját magának.
2015. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az apa akarta a gyereket.


De a dràmàt leszámítva nem értem a gyereket hogy nem nézi.az ő vére is.


Lakahatàst tekintve tőle fűggni

2015. okt. 24. 11:26
 7/11 anonim ***** válasza:

1. TE ki vagy ebben a történetben?


2. Mennyi az apa jövedelme és mennyit keres az anya?

2015. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt. Apám ráadásul nagyon jól keresett mindig is, úgyhogy elég busás gyt-t ítéltek meg, tehát nem az volt, hogy nincs miből. Az ok(idézem): "Nem azért nem fizetek, mert nem tehetem meg, hanem azért, mert jól esik kib...szni veletek." Vicces volt, mert volt egy kupac turkálós ruhám, amit anyám vett, és egy kupac méregdrága, amit apám. Egyik este vajas kenyeret vacsoráztam anyámmal, másnap egy repülőn ültem apámmal, úton nyaralni. Logika? Nincs, de nem is hibáztatom őket.
2015. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

annyiban különbözik a dolog, hogy nyaralni se viszi a gyereket és ruhát se vesz neki. Semmivel nem támogatja.

és a tetejébe a gyt-t is sajnálná


anyuka testvére vagyok amúgy

apukának megy a szekér, az anyának nem

2015. okt. 24. 16:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"De a dràmàt leszámítva nem értem a gyereket hogy nem nézi.az ő vére is." - Kérdező, elárulok neked egy nagy titkot, az emberek jó részénél se a kötelességérzet, se a szeretet nem kapcsolódik a genetikához, X-szer előfordul, hogy ugyanaz a férfi, aki faképnél hagyja a párját a vér szerinti gyerekével, egy új kapcsolatban akár mintaapa lesz az új társ előző kapcsolatából származó gyerekével szemben, akihez "vér szerint" semmi köze.

A férfiak jó részénél a kapcsolatot egy kisgyerekkel a nővel való viszony határozza meg alapvetően, ami rendszerint akkorra változik meg teljesen, amikor a gyereknek kamaszként kialakul a saját egyénisége.

Ezen túl meg gyanítom, hogy te - már bocs - de a testvéred kapcsolatának csak azt a nézőpontját ismered, amit a testvéred neked előad, elpanaszol... ahhoz meg, hogy a dologban értelmes tanácsot lehessen adni, MINDKÉT FÉL nézőpontját, sztoriját ismerni kellene.

2015. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!