Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális,...

Szerintetek mennyire normális, ha egy 30 éven felüli családanyának húszas évei elején járó barátnői vannak?

Figyelt kérdés

Velük jár csavarogni,diszkóba,és elvált,a gyerekre a nagymama felügyel.Barátnői alig vannak túl a húszon,egyedülállók,és elsősorban még a bulira,csavargásra fektetik a hangsúlyt.A nő közelebb áll a negyvenhez,mint a harminchoz.Nem szeretnék ítélkezni,és senkitől sem várom,csak véleményeket várok a téma kapcsán,mert érdekel.

Nem vagyok benne a helyzetben,csak láttam,tapasztaltam már már ilyet,érdekelne,ki hogy látja ezt a dolgot.Senki ne értse félre,nem vitát szítok,csak beszélgetést kezdeményezek.


2010. márc. 17. 16:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
A felnőtt kor nagy előnye, hogy mindeki azt csinál, vagy nem csinál, amit akar.
2010. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát. Ha a környezetében csupa besavanyodott 30-as van, akkor nem csodálom, hogy nem velük lóg. Jó látni, hogy vannak még élettel teli, fiatalos harmincasok is.
2010. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
nincs ebbe semmi rossz
2010. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám 40 feletti, a barátnője meg a huszas évei közepén van. A vele egykorú nőkről azt mondja, hogy vagy befásultak és nincs humoruk, vagy kicsi a gyerekük, és nem járnak el sehova.

22/L

2010. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.


Ő tudja, miért jó ez neki. Talán bepótolja, amit elmulasztott. De lehet más oka is. Felnőtt ember. Jól mondta itt valaki feljebb. Felelősséggel tartozik a döntéseiért, és a következményeket is ő fogja viselni. Mi lenne a baj ezzel? Ha másképp gondolná, biztosan másképp tenné. Ő így látja jónak, én meg nem látom sehogyan sem, mert nem ismerem őt. Még az is lehet, ha ismerném, igazat adnék neki. Ki tudja?

2010. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%

Egy tisztességes,gyerekes 30-on felküli nő nem jár diszkókba.Hacsak nem pasasokat keres egyéjszakás kalandokra.Akkor pedig egy szajha.

Ha szórakozni akar,járjon színházba,komolyzenei koncertekre,a barátnőivel egy kulturált helyre.Bőven van lehetőség kimozdulni otthonról.Éjjel pedig a gyermekei mellett van a helye.Nagyon rossz példát mutat a gyermekeinek.

40/N

2010. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy picit durva volt
2010. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%

Egy tisztességes nő oda jár szórakozni ahova akar.

A lényeg,hogy tisztességesen viselkedjen ott.

40/N

2010. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%
Látod megoszlanak a vélemények! De 40 évesen nem nagyon illő állandóan diszkóba járni, miközben a nagyi vigyáz a gyerekekre. És ha majd a gyerekek életkorban odajutnak, hogy szeretnének elmenni szórakozni, lehet pont ő lesz a lenagyobb visszatartó! Na és akkor mit fog majd kapni a hölgy. - Te is eljártál még 40 éves korodban is, és lehet már meg sem kérdezik, csak kimaradoznak. Nekem is 10 évvel fiatalabb a barátnőm, de mi nem járunk el diszkóba, inkább leülünk egy kávé mellé és jókat beszélgetünk, vagy nálam, vagy nála.
2010. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne járhatna? Diszkóba táncolni is lehet ám, nem csak pasasokat felszedni.

Mi hárman vagyunk barátnők, akikkel régebben mindig együtt jártunk táncolni, igaz nem diszkóba, de zenés helyre. 19,26 és 47. Azóta én szültem, ők meg járnak nélkülem is. Nincs ebben semmi furcsa, ha jól érzik magukat együtt. Nyaralni is megyünk idén együtt, mi gyerekestül.

2010. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!