Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szét vagyok esve! Ebből,...

Szét vagyok esve! Ebből, hogyan kerülhetek ki?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elköltöztünk Magyarországról, egészen Kanadáig úgy , hogy egy szót se tudok angolul mert 1.től 8.ig csak németet tanultam, otthon hagyva a barátaimat akikkel persze tartom a kapcsolatot de kiderült , hogy mégse olyan jó barátok és csak egyikőjüknek vagyok fontos (aminek örülök , hogy érek neki valamit) Itt még nincsenek barátaim mert mint mondtam nem beszélek angolul (van akivel köszönünk egymásnak , meg próbálnak velem beszélni , de senkinek se tudom igazán kiönteni a szívem, szeretnék már egy nagyot dumálni valakivel szemtől szembe de így nem tudok.) A szüleimmel nagyon keveset vagyok, elmegyek suliba hazajövök eszek és , hogy elteljen a nap így befizettem, egy fitneszterembe ,( így legalább leadok pár kilót vagy csak fitten tartom magam) így hazaérek 10-re fürdök és alszok ennyi a napom, semmiizgalom, felkelek ki-be szivom a friss levegőt és elkezdődik a színtelen napom. Egy hónappal ezelőtt kipróbáltam a füvet. vagy 6-7 alkalommal úgy betéptem mint az állat és egy nap hazaérve , bementem a mosdóba szétszívott fejjel és rájöttem ez csupa önsajnálat ettől nem lesz jobb ezért azóta nem szívok, de nem változik semmi. van egy öcsém nagyon szeretem és örülök , hogy ő van a családomnak mert én mintha nem is léteznék. megnézek egy filmet és abból táplálom magam , hogy vannak még pasik és beleképzelem magam a nő szerepébe , hogy engem csókol meg az a fiú és ezzel boldogítom magam. Volt otthon egy barátom háromnegyed éve voltunk együtt, szerintem szeretett és én még mindig szeretem, de hiába... sosem jön ki hozzám. sokszor mikor lefekszem elgondolkozok azon , hogy milyen lenne ha nem kelnék fel, ha eltűnnék, ha meghalnék... A nővérem aki mindent jelentette nekem nem jött ki mert ő otthon érzi jól magát... mit tegyek , hogy végre ne mindenről a sírás, az önsajnálat és a halál jusson eszembe?
2010. márc. 17. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Először is mennyi idős vagy? Nővéred ha idehaza maradt,akkor nincsen rá lehetőség,hogy idiglenesen odaköltözz hozzá? :S
2010. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

"elmegyek suliba" Itt magyarul beszélnek?

Sántít.

2010. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha találtál volna valami, az egyéneden túlmutató célját az életednek, akkor nem lennének ilyen problémáid.

Van akinek ilyen a hit, van akinek a hazaszeretet.

Egy biztos, a fű, meg hasonlók nem ilyenek.

2010. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

De hogy jársz be a suliba ha nincs angoltudásod?Mit csinálsz tul.képp a suliban?Ülsz a padban,úgy,hogy semmit nem értesz?A többieknek adják le az órát,és te meg gubbasztasz magadban,és SEMMIT nem értesz belőle?Azért a szüleid igazán taníttathattak volna angolra,ha esetleg már előtte valamennyivel tudták,hogy ki fogtok menni angol nyelvterületre nem?

Hú ez így nehéz,ha tényleg nulla a nyelvtudásod.Akkor még messze lehetsz attól,hogy valakivel egy jót beszélgess.

Szüleid mennyit tudnak angolul?Gondolom a munka miatt mentetek ki ugye?

2010. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Most még minden új és furcsa..persze h úgy érzed magányos vagy,és igen még jól érzed.Tanulj meg minnél hamarabb angolul,ha az adott országban vagy könnyen elsajátítod!Gondolj bele,hogy ez egy hatalmas lehetőség,h kijutottál az államokba..sokkal több lehetőség és karrier vár rád,mint itthon...elhiheted.

Eleinte nehéz lesz,de egyenlőre csak az alapokat teremtsd meg számodra,h tudj kommunikálni..a többi már jön magától,ne aggódj!

2010. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igyekezz megtanulni a nyelvet,járj sokat fiatalok közé!
2010. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy és miért nem tudtál volna te is itthon marardni? azt várod hogy a barátod kiutazzon? akkor mentetek szét mikor kiderült hogy ki kell költöznöd kanadába?
2010. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jó lehet , hogy örült dolog , hogy ezt kiírom ide , de csak , hogy mindenki mindent megértsen!

Otthoni kertes házunk egy nagy nulla, elvette a bank... Szerintem mindenkinek ismerős(űgy értem azért vágja a dolgokat)

Csak anyuék felvettek egy hitelt, aztán egy másikat , hogy azt tudják fizetni és ez csak gyűlt,gyűlt meg minden és először csak a vizet kapcsolták ki, utána az áramot is akarták, de azt már nem vártuk meg, ahelyett , hogy számlákat befizettük kiköltöztünk ide! megspórolva sok-sok pénzt! 15 éves vagyok! És olyan suliba járok ami angol nyelvű , de foglalkoznak olyan diákokkal mint én , csak éppen ük , spanyolok , kaniak fekák meg stb... és olyan órákra tettek be mint, zene,rajz,tesi, és angol! ennyi tehát ez a félév ilyen míg meg nem tanulok egy picit angolul és majd jönnek az egyre nehezebb órák!

A nővérem nem tud kijönni mert , 1, nem akar , de nem azért, hogy megbántson hanem otthon van egy barátja meg levelező suliba jár! (ppppffff... mellékesen hozzáteszem , hogy idegenvezető és varónő szakmája van mégis Kéthelyen dolgozik, cora árufeltöltő és egy videotéka hétvégeken vagy szabadnapokon!) és még így se akar kijönni! :S neten tudjuk tartani a kapcsolatot , meg néha telefonálok is , de... nem vagyok telhetetlen de ha valakit szeretsz semmisem elég! tudom , hogy a fű nem jó, ezért is hagytam abba! azért nehéz volt mert mikor be voltam szívva tényleg minden probléma eltűnt, de aztán visszajöttek... De még most is minden nap felkelve a tükör előtt elmondom magamnak 5x , hogy nem kell anyutól 5 dollár fűre, ha nem kérek pénzt nincs miből megvenni és nincs szívass... de már egyre könnyebb! nemakarok depis lenni , vagy ez már az? nemtudom , hogy hol vagyok... csak annyit tudok , hogy szükségem van egy hatalmas baráti ölelésre!

2010. márc. 17. 18:42
 9/16 A kérdező kommentje:
látod. ez az! miért nem maradtam otthon? azért mert a nővérem magára alig tud kaját csinálni , mosni, meg minden. mondta , hogy maradjak vele otthon, de azért , hogy még többet dolgozzon, meg neki van egy barátja, ő meg egy szobás és konyhás lakásban alszik , így nem tudott volna a barátja ott aludni, engem meg szerintem nem hagyott volna egyedül az üres házba. A nagymama meg azért nem lett volna jó ötlet , mert ő csak nyugdíj az sem valami sok. 67 évesen az ember nem bírna el egy tinédzser lánnyal! :D meg ő már 20 éve üres, beteg, és mentehetlen, elveszítette a férjét, ő is nagyon beteg folyton mindenféle kezelésekre jár. én csak púp lettem volna a hátán. A másik mama kizárt!!! Undok nagynéni és az undok nagynéni macskája! szívből utál engem , tuti 2 évvel ezelőtt ráléptem a lábára , hozzáteszem véletlen volt, fekete macska sötét volt, és hulla fáradt voltam. azóta nem mehetek a közelébe és mikor meglát elszabadul a pokol, volt mikor ott voltam ültem az ágyon és ő felugrott az ölembe elkezdett karmolni és harapni! kész rémálom lenn azzal a macskával egy körzetben lenni!
2010. márc. 17. 18:50
 10/16 A kérdező kommentje:
hozzáteszem ez nem minden! ezért még nem mentünk volna el! hanem elköltözünk egy kisebb házba! csak volt anyumnak egy régi férje! tőle van a nővérem. és nem nézte jó szemmel mikor a nővérem hoznák költözött addig nem hagyott minket békén míg a nővérem el nem költözött tőlünk! édesapámmal összeverekedett egy áruház előtt. engem majdnem elütött a kocsijával és emeltet megfenyegetett ha még egyszer meglát megszurkál a bicskájával, és az utolsó csepp az volt mikor a kutyáját beengedte a kertünkbe! az ablakból néztem végig ahogy széttépi a macskámat és utána azt ordította , hogy legközelebb puskával jövök! a rendőrség azt mondta addig nem tud mit tenni míg vér nem folyik!
2010. márc. 17. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!