Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottunk de ugyanúgy...

Szakítottunk de ugyanúgy találkozunk mint mikor együtt voltunk. Megijedt? Vagy csak kapcsolatra alkalmatlan?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt párommal 2 hete szakítottunk. A kapcsolatunk úgy kezdődött hogy több mint egy évig tepert utánam hogy megszerezzen és végük beadtam a derekam :) Rengeteget dolgozott több helyen melózik, plusz házat újít és semmi ideje sem volt mostanában emiatt sokat veszekedtünk, végül a szakítás mellett döntöttünk, mivel nem érzi a lángolást a sok veszekedés miatt. Azóta ugyanugy talizunk, beszélünk meg minden de kapcsolatot nem akar mert hiába békülünk ki neki ilyen életvitele van nemtud rajta változtatni perpillanat, és fél hogy ugyanígy visszatérnek majd a problémák. Mondtam neki hogy mondja a szemembe hogy nem szeret és többet nem talizunk, de nemtudja kimondani mert szeret engem. Én is szeretem. Próbálkoztam már pár dologgal, veszekedtem, kedves voltam meg minden de semmi. Tegnap megmondtam neki nem akarok mostmá tőle semmit, mert még nem érett be egy komoly kapcsolatra. Gyerektéma mindennapos volt nálunk és mindíg ő hozta fel. Nem jött még meg tegnapi reakciója az volt erre hogy megfogjuk tartani ha baba lenne. De már együtt sem vagyunk! Arra jutottunk én mondtam neki, hogy járjunk össze legalább addigis jól érezzük magunkat. Ez a téma 2 hét alatt feljött már többszöris de ő nem akarta mivel régimódi a gondolkodása sosem ment bele ilyenekbe. De tegnap arra jutottunk végül, hogy megnézzük mi lesz, sodródunk az árral, nem avgyunk együtt de heti párszor összefutunk szexelni meg ilyenek. Szerintetek mennyi esélye van ennek a kapcsolatnak? Ilyen sokáig képes volt küzdeni értem, most meg egy apró probléma miatt lelép? meg ijedt? vagy milett vele szerintetek?

2015. aug. 17. 20:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt a kevés időt, amit együtt tudtatok tölteni, veszekedésre pazaroltad, nem csoda, hogy elege lett. Elmondta, hogy nem tud változtatni az életvitelén, neki valójában egy olyan nő kéne, aki otthon neveli a gyerekeket, és várja őt este a friss kajával, ő viszont megteremti ennek az anyagi hátterét. Neked viszont több együtt töltött időre lenne szükséged. Ő ezt pontosan látja, de kellett az együtt töltött idő, hogy kiderüljön. Szerinted akkor mennyire van jövője ennek a kapcsolatnak?
2015. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Argloss ***** válasza:

Az embernek vannak olyan időszakok az életében amikor túlvállalja magát, hogy a későbbiekben várhatóan jobb élete legyen. Sok olyan tényező van egy hosszú párkapcsolat során amikor kevesebb idő jut egymásra. Házfelújítás, új munkahely, gyerekek. Ha valamelyik félben nincsen meg a kellő türelem és szeretet a másik iránt, akkor a kapcsolat tönkremegy. Ez nem azt jelenti, hogy bármelyikük is alkalmatlan lenne a kapcsolatra, csak annyit, hogy a két ember egyszerűen nem illik már össze, vagy sohasem illett össze.

A leírtak alapján számomra inkább te tűnsz problémásabbnak.

2015. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én is 2 helyen dolgozok sose leszek az a nő akit elkell tartania. Sose volt még neki ilyen bnője mondta is hogy fura neki ez a szitu mert eddig mindet eltartotta. Én is főztem, mostam rá pedig nem laktam nála. Kulcsom mindenem volt hozzá.
2015. aug. 17. 21:02
 4/25 anonim ***** válasza:
Oké. Akkor gondolkozz el, vajon miért hozta fel naponta a gyerektémát.:-)
2015. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De közben egyik szavával üti a másikat hogy még korai meg nincs rá felkészülve. Közben meg gyereküléseket nézeget meg gyerekszobát akar majd. Én is szeretnék már de ha felhozom neki kiakadna sztem.
2015. aug. 17. 21:11
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Az biztos, hogy sohasem voltatok egymásnak a nagy ő. Így kár is fojtatni, csak egymás idejét pazaroljátok. Szakítsatok normálisan, és ki-ki keresse meg a hozzá illő párt.
2015. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Közben és is munkahelyet váltottam ingerültebb voltam a kelleténél ezt ő is tudja. Abban segítsetek hogy bizonyítsak neki ha nem engedi?:)
2015. aug. 17. 21:14
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ez a pasi ragyogóan manipulál téged. Egy évig tepert érted, most te tepersz érte. K.félhet veled úgy, hogy deklaráltan nem vagytok kapcsolatban, ráadásul te könyörögted ki tőle ezt a kegyet.:-) Nem mondja, hogy nem szeret, de azt se, hogy igen - te meg naponta szerelmet vallasz neki. Még a gyerek utáni vágyadra is ügyesen rájátszott.


Ébredj már fel, kislány:D

2015. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Azaz érdekes ha azt a pár veszekedést nem nézzük nagyon jól megvoltunk. Mindent megbeszéltünk, elbohóckodtunk mindenben volt közös témánk. A szexről neis beszéljünk mindenben összeillettünk. Vissza akarom kapni :(
2015. aug. 17. 21:24
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem vallok neki naponta szerelmet...10éve ismerem, nem manipulátor.
2015. aug. 17. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!