Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Elismerés lenne...

Szülők! Elismerés lenne számotora, ha a lányotok rádiós lenne? Büszkék lennétek rá?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
mindenképp büszke lennék a gyerekemre, ha csinál valamit. Személy szerint a szinte 100%-ban rosszul hangsúlyozó, beszédhibás rádiós beszélőemberektől a hideg kiráz, de ha a gyerekem csinálná, akkor is büszke lennék rá.
2015. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy büszke lennék rá. Az a legfontosabb, hogy azzal tudjon foglalkozni amit szeret, amiben jó, és amiből meg is tud azért élni. Legyen az bármi.
2015. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Arra nem, hogy olyan gyereket neveltem, aki szerint a rádiózás jogán büszkébbnek kéne lennem rá, mint bármilyen munka miatt.
2015. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
ugyan már, nagyobb teljesítmény esetén nyilván jobban elvárhatja, hogy büszke legyen rá a szülő. a közmunka is munka meg az orvoslás is.
2015. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Több rádióst is ismerek, önmagában a foglalkozásuk semmilyen presztízst nem jelent a szememben. Nem tudom, mitől lenne az az én számomra elismerés, ha a gyerekem ezt a pályát választaná...:-) Ezen a téren az a lényeg, hogy tisztességes foglalkozása legyen, amit szeret csinálni és a tőle telhető legjobban műveli. Büszke pedig igazán akkor vagyok rá, ha olyan jó ember lesz belőle, amilyenné nevelni akartam.

Szeretni természetesen így is, úgy is szeretem.:-)

2015. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Ez egy szakma? :D Arra lettél volna kíváncsi, hogy azért büszke, mert közéleti személyiség (jelentsen ez bármit is) lett a gyermeke? Arra aztán büszke lehet a mai világban... Erkölcsi nullákkal vértezve.
2015. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Mi a franc az a rádiós? Hangmérnök, technikus, hírolvasó, műsorvezető, vagy valami vezető, vagy takarító, vagy a portás? Olyan nincs hogy rádiós.
2015. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Meg kérdés h milyen rádióban és milyen műsort?

Én pl. nem repesnék ha a lányom vmi szekta műsorait vezetné, de egy pletyka vagy szexműsornak se biztos h örülnék. Vagy valami ilyen embereket átverős/pénzlehúzós műsorra se lennék büszke. Ja és még a horoszkóp jutott eszembe, mint röhej.

Szóval az h vki rádiós még önmagában nem érdem, csak akkor lennék kiemelkedően büszke, ha vmi színvonalasat képviselne.

2015. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
59%
V.melyik Kommentelő ìrta,hogy mi az a ràdiòs?Tényleg mi a bànat azÈn meg tévés leszek.De amugy én arra lennék büszke,ha egy tisztességes foglalkozàsa lenne,amiben ki tud teljesedni.Konkrét dologhoz nem kötném.Főleg ami nem is létezik a fogalomtàrban.Ràdiòs...Atya Isten...
2015. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
legyen szikratávírós. én arra lennék büszke.
2015. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!